Україні - українську владу!


Previous Entry Share Next Entry
Порошенко, Фейсбук і кремлівські агенти.
ibanderivez


          Продовжується ця херня з рашкіним дерьмом в мережі.
          Різне пишуть. Наприклад, що хтось користується цим дерьмом але вважає Рашку агресором. Ось так. понімаєш лі...
          Я, наприклад, ніколи і не збирався користуватися блЯндексом та ебаМайлримом. Ще не вистачало, щоб орки з ФСБ відслідковували мої вподобання та читали мою пошту.
          Але під час війни, інформаційна блокада від агресора. яким є Рашка, повинна бути обов'язково. Але таку блокаду годі очікувати від кремлівського холуя Порошенка.
          Порошенко, це антипод Черчилля. Черчилль у своїй відомій речі сказав. що він може обіцяти громадянам Великобританії тільки піт, кров та сльози. Заради перемоги у війні. Порошенко також обіцяв тільки піт, кров та сльози. Але акцент інший, - заради поразки у війні та власного збагачення.
          Я зі здивуванням дивлюся на весь цей гвалт, тому що розумію, що ніякого блокування не буде.
          Єдине, що чого я очікую, так це блокування під тим же соусом "кремлівських агентів", соціальної мережі Фейсбук. Оце вже буде справжнє блокування. Тут вже холуй Кремля Порошенко не пошкодує наших грошей, щоб знайти відповідних спеців, які б заблокувати ФБ, Контролювати заборону користуватися Фейсбуком є кому, армія преторіанців кремлівського холуя Порошенка. більша за кількістю та озброєнням за Збройні Сили України.
          Хоча і це може піти на користь Україні. Тоді вже відважні мережеві хом'ячки точно вийдуть на вулицю та відірвуть голову Порошенку....

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1380156778712774&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

?

Log in

No account? Create an account