Україні - українську владу!


Previous Entry Share Next Entry
Метання Порошенка.
ibanderivez


          Тут здається з'являється одна з причин такої гіперактивності та небаченої сміливості Порошенка у війні з Рашкою.
          Як ви думаєте, чого Порошенко боїться?
          Думаєте народу? Та, Господи, плював він на цей народ. На такому народові можна і воду, і буряки, і каміння, і цемент, і все що хоч возити. Цей народ мрія всіх кімченинов світу.
          Може націоналістів боїться? Не смішіть мої капці...))) У нас націоналісти ручні та супертолерантні. Ну раз в рік з сірниками пройдуть по вулиці, розіб'ють шибку в фітнес-залі Ахметова, і все. Чого їх боятися.
          А боїться він тільки однієї людини, Юлії Тимошенко. Від будь-якого її кроку, найменшого руху, Пеця втрачає свідомість. А уж, якщо вона здійснює візити в США, проводить зустрічі з Трампом, тут у Порошенка відбувається одночасно і енурез і діарея.
І ось, поки що перша, неперевірена інформація, Юлія Тимошенко зараз в Штатах -. http://www.depo.ua/…/timoshenko-zasvitilasya-z-nemireyu-v-s…
          Окрім того, що там вона може розповісти про всі темні делішкі Херохаранта, так він ще розуміє, що Тимошенко не буде цацкатися з Рашкою та Путькіним. Увімкне всі наявні у України засоби протидії агресії та буде діяти саме в парадигмі війни з Рашкою. Без сюсюкання та договорняків.
          Тому Порошенко вирішив продемонструвати Трампу, що він героїчний герой, затято б'ється з агресором, накладає на нього санкції, блокує рашкіни гавносайти. Сигналізує таким чином, що він також могёт дати Путькіну в морду, і що його, Пецю, не треба дискваліфіковувати з політичного життя та саджати в тюрягу.
          Здається, йому це не допоможе...)))

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1382291261832659&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

?

Log in