Україні - українську владу!


Previous Entry Share Next Entry
Порошенко, це зразок ідіотизму, алогізму та абсурду
ibanderivez


          Коли собаці нема що робити, то вона чухає свої яйця. Або лиже їх.
          Аналогічна ситуація з нашим утирком(погремуха - "Порошенко"), що сидить на Банковій.
          Вірніше йому є що робити, він краде так, що вуха загортаються. Я маю на увазі, йому нема що робити на посаді Президента України.
          Наприклад сьогодні цей утирок дав доручення Кабміну перевірити ціни на ліки. Ну яка це його собача справа?!
          Мало того, що взагалі незрозуміло, яке місце у владі займає цей інститут, Президент не належить а ні до законодавчої, а ні до виконавчої, а ні до судової влади, так він ще пхає свого носа в діяльність цих гілок влади.
          В Конституції виписані два напрямки, якими повинен опікуватися Президент, це оборона та міжнародні зносини. Хоча незрозуміло, яким чином він повинен це робити. Навіщо тоді міністр оборони та міністр зовнішніх справ?
          Ну з обороною ми знаємо, що робиться, йде війна, а це чмо шоколадне навіть военний стан не оголосило. Оборонщик бля...,((( Я вже мовчу, скільки патріотів він знищив на фронті в координації з агресором. З агресором! Вдумайтеся в цей сюр, людина. яка за своєю посадою повинна захищати Україну, вона допомагає Путькіну її знищувати!
          В міжнародній царині те саме робиться. Декілька десятків наших амбасад в інших країнах взагалі не мають послів. А так, безвіз. Ну це взагалі якесь єзуїтське дійство. Народу нема за що купувати ті ж ліки, а він влаштував вселенське гуляння з приводу поїздок в Європу.
          Ну були в нас різні недопрезиденти, але цей переплюнув всіх. За соціальним мародерством, за суспільно-громадянським хамством, за ненавистю до країни, начолі якої знаходиться, за своєю людською ублюдочністю.
          В Радянскому Союзе, до війни, був такий письменник та поет Хармс. Він був затятим антисоветчиком. За що комуняки його дуже "любили" і застосовували до нього відомі всім засоби переконання. Арешти, виправні табори, психлікарні. Напрямком його творчості були нісенітниця, гротеск, абсурд.

          Я долго думал об орлах
          И понял многое:
          Орлы летают в облаках,
          Летают, никого не трогая.
          Я понял, что живут орлы на скалах и в горах,
          И дружат с водяными духами.
          Я долго думал об орлах,
          Но спутал, кажется, их с мухами.

          Якби Хармс жив би в наш час, то Порошенко був би для нього невичерпним джерелом для творчості. Порошенко, це зразок ідіотизму, алогізму та абсурду в політиці, державності та державному врядуванні.
          Ідеальний пацієнт для Хармса....


Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1411261915602260&set=a.953587708036352.1073741838.100001553951027&type=3&theater


?

Log in

No account? Create an account