Україні - українську владу!


Алілуя, Смерть! Алілуя, Порошенко!
ibanderivez


Дивлячись на те, що відбувається навколо і по всій країні, в мене складається враження, що Порошенко, це Смерть.
        Саме та Смерть з косою, яку малюють з сарказмом і для сміху, але навіть на мить не допускаючи, що вона існує і зараз знаходиться поряд.
        А вона кругом. Українців вбивають на фронті , українців ріжуть ножами прямо в Києві, українців вбивають в тюрмах, українців вбивають в лікарнях, українців вбивають вдома.
        За всім цим стоїть Порошенко. Стоїть не ховаючись. Навіть хизуючись.
        Саме цікаве, що українці це знають, вони бачать цю Смерть, бачать ії криву посмішку, бачать, як вона ллє сльози з приводу тих, кого вбила, бачать, як вона готує їм нові засоби умертвіння, все бачать. Але не заперечують.
        Таке враження, що українці намагаються закріпити в самих собі істину - "Порошенко має право нас вбивати. Ми, не маємо права вбити Порошенка".
        Це схоже на масовий суїцид. Або на якусь жертовність. В ім'я офшорів Порошенка. Чую вже, як з усіх боків лунає - Алілуя, Смерть! Алілуя, Порошенко!
        Смерть. Смерть. Смерть.
        Порошенко. Порошенко. Порошенко.

Про Розенблата. І про тюрму.
ibanderivez


         
          В мене є кишенькова машина часу. І я частенько туди-сюди мотаюся. Цікаво просто, чіво там і як.
          Ось сьогодні натиснув кнопку і потрапив в майбутнє, на суд.
          Встати, суд йде!
          Я підскочив. Виходить суддя Кірєєв. Ітіттвоюмать, думаю, куди я потрапив....
          Поряд сидить Богословська. Звертаюся до неї.
          - Богословська, а звідки взявся Кірєєв, він же убег в невідомому напрямку.
           Богословська з сумом каже:
          - Він не убег. Наш Родіоша пал смертю олігархічного героя в битві зі страшною і жахливою Тимошенко. Від нього залишилася тільки краплина поту. З цієї краплини виділили ДНК і клонували його. Тільки, щоб ніхто не здогадався, тепер в нього прізвище суддя Арсірій.
          Во, думаю, як далеко наша медицина плигнула у своєму прогресі. Почав шукати, а кого ж судять. Але не побачив. Тільки в клітці, на лавці, хтось лежав під картатою ковдрою.
          - Підсудний, - закричав Арсірій-Кірєєв, - іменем Петра Порошенка, лежати!
          Під ковдрою щось смикнулося і мукнуло.
          - Підсудний Розенблат, - знов Арсірій, - ваше прізвище?
          З-під ковдри висунулася рука з факом ю.
          - Вибачте, - засуєтився Арсірій, - більше не буду.
          Нічого собі, думаю, суд. Трупи клонують, судей на фак посилають. Що ж далі буде. цікаво...
          Арсірій взяв якійсь папірець з логотипом Рошен і почав читати:
          - Підсудний Розенблат, ви знаєте, що ви корупціонер?
          - Угу-угу, - з-під ковдри.
          - Підсудний Розенблат, ви знаєте, що вам світить тюремний строк і ви будете топтати зону 10 років?
          Під ковдрою почалося активне ворушіння та якісь фрагментарні звуки:
          - Му...ну, бля...наху...всіх в ...
          Арсірій продовжив далі:
          - Підсудний Розенблат, ви хочете сидіти в тюрмі?
          Ковдра злетіла на підлогу, Розенблат підскочив і з потоком сліз, які бризнули з його ясних, чистих очей, почав викладати різноманітні, переконливі версії:
          - Ні, не хочу!, Ой, якби ви знали, як я не хочу в тюрму. Там же параша, там очко треба мити, а я хворий, я ось-ось помру, в мене є права людини, не треба мене на 10 років. І взагалі, відпустіть мене....
          Суддя Арсірій також пустив сльозу, взяв інший папірець, також з логотипом Рошен, і почав виносити вердикт:
          - Іменем Петра Порошенка, високий суд, розглянувши справу корупціонера Розенблата і з'ясувавши, що його треба посадити в тюрму, вирішив наступне. В зв'язку з тим, що підсудний Розенблат дуже не хоче в тюрму, враховуючи прохання відпустити його, і що в нього є права людини, високий суд постановляє: Корупціонер Розенблат, йдіть додому з Бо....з багатством, і постарайтеся в майбутньому більш акуратно корупціонерити.
          - Суд закрит, - стукнув молотком по столу Арсірій-Кірєєв, - Хай живе Порошенко!
          - Хай живе, хай живе, - заметушився Розенблат, вилетів з клітки і розчинився на просторах Лазурного Берега.
          Ось таке я побачив в недалекому, місяць-два, майбутньому.
          Був я далі ніж місяць. Десь на рік вперед. Там картина трішки інша.
          Там главою держави вже є Тимошенко. І всі порошенкі, гройсмани, розенблати, яценюки, гонтареви, ляшкі вже сидять в тюрмі. Їх там цілий полк. Віники в'яжуть, крисятнічают. один у одного передачі крадуть. Вопчим, справжня иліта.
          Ось така невеличка подорож в майбутнє в мене була. Про наступну мандрівку також розповім.
          Пока!

Джерело - https://www.facebook.com/banderivez/posts/1416982155030236

Як продати повітря? У Порошенка спитайте.
ibanderivez


        Власне, не просто повітря, а політичне повітря.
        До великих комбінаторів, що продають повітря, в мене нема зауважень. Якщо є лохі, то повинні бути і ті, хто їх кидає. Остап Бендер продавав квитки в Провал. Герой романа Беляева, містер Бейлі, продавав повітря буквально, в згущеному вигляді. Ну і в реальному житті багато таких винахідників. Але всі ці люди не були політиками, не давали народу якихось обіцянок працювати на країну, на державу. Вони працювали на себе. І багато хто з них "шанував кримінальний Кодекс". І тим більше вони не були керівниками держав, які повинні демонструвати доброчесність, чесність, мораль, совість та решту христианських та духовних цінностей.
        А Порошенко є главою держави. Так, всі ці цінності несумісні з Порошенком. Він є антиподом і совісті і моралі і чесності. І взагалі антиподом людини. Це ні для кого не секрет. І ми, поки він ще знаходиться на цій посаді, просто фіксуємо всі людські межі, які він поступово перетинає.
        Ось він дав доручення Кабміну підняти пенсії. Не будемо зараз розглядати, що це не його справа, не будемо згадувати Гройсмана, який повинен цим займатися але є просто одним з органів, з яких складається сам Порошенко.
        Тут варто просто нагадати, що пенсії повинні підніматися автоматично. Відбувається інфляція,- індексуються пенсії. Так, це те, що ось вже три роки вимагає від уряду зробити, Юлія Тимошенко. І що вона робила, коли була Прем'єром. Робила без галасу, не під вибори, робила згідно с законом.
        І такий закон є. Закон "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" - http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/page4 Там є стаття 42 " Індексація та перерахунок пенсій". І не треба ніяких доручень а ні Президента, а ні Прем'єра, а ні міністра. Просто коли чиновнику в Пенсійному фонді надходить індекс інфляції, він бере калькулятор і перераховує пенсії. Все.
        А тут ціла нарада зібралася, щоб Порошенко зміг на ній оголосити своє господнє повеління, - "Пенсія, піднімайся!". І щоб це обов'язково під камери. щоб йшло на всіх телеканалах. Щоб народ внімал і воздавав хвалу царю-батюшке Петрушке.
        Ось це і є політичне повітря.
        Але чи внемлет народ таким "щедрим" подарункам? Якщо послухати, що говорять ті ж пенсіонери, то стає зрозуміло, що вже навіть вони розібралися, яке лайно звалилося на їхні голови в 2014 році. Що ж він підніме, кажуть, він підніме пенсії, але одночасно підніме і ціни на все. І при чому підніме вище, ніж підніме пенсії. Кого дуріть, вся ..опа в шрамах.
        Я вже не кажу про бажання, які висловлюють пенсіонери до фігури Порошенка. Його хочуть і розстріляти, і повісити, і спалити, і четвертувати, і ще тисячі різних засобів. щоб покращити своє життя. До речі, я вже стучал СБУ на деяких пенсіонерів, які поклали око на святе життя Петрушкі Порошенка - https://www.facebook.com/banderivez/posts/1338371892891263 Не знаю, впіймали їх, чи ні...))))
        Ну, а те що ці викрутаси з підвищенням пенсій є ознакою виборів, що насуваються, зрозуміло вже не тільки пенсіонерам, а і самим затурканим ватнікам.
        Тут варто нагадати, чим закінчують комбінатори по продажу повітря. Наприклад, Остапа Бендера зарізав його же спільник. Хоча б ніхто би і не подумав, що на таке здатний старий, немічний дідуган...))) Того ж містера Бейлі рознесло на молекули та атоми, коли він був змушений проковтнути свій же винахід, пігулку згущеного повітря.
        Яка доля очікує продавця політичного повітря Петрушку Порошенка, страшно і уявити. Втеча в Ростов, це мабуть буде курортом...

Джерело - https://www.facebook.com/banderivez/posts/1413796625348789

Порошенко, це зразок ідіотизму, алогізму та абсурду
ibanderivez


          Коли собаці нема що робити, то вона чухає свої яйця. Або лиже їх.
          Аналогічна ситуація з нашим утирком(погремуха - "Порошенко"), що сидить на Банковій.
          Вірніше йому є що робити, він краде так, що вуха загортаються. Я маю на увазі, йому нема що робити на посаді Президента України.
          Наприклад сьогодні цей утирок дав доручення Кабміну перевірити ціни на ліки. Ну яка це його собача справа?!
          Мало того, що взагалі незрозуміло, яке місце у владі займає цей інститут, Президент не належить а ні до законодавчої, а ні до виконавчої, а ні до судової влади, так він ще пхає свого носа в діяльність цих гілок влади.
          В Конституції виписані два напрямки, якими повинен опікуватися Президент, це оборона та міжнародні зносини. Хоча незрозуміло, яким чином він повинен це робити. Навіщо тоді міністр оборони та міністр зовнішніх справ?
          Ну з обороною ми знаємо, що робиться, йде війна, а це чмо шоколадне навіть военний стан не оголосило. Оборонщик бля...,((( Я вже мовчу, скільки патріотів він знищив на фронті в координації з агресором. З агресором! Вдумайтеся в цей сюр, людина. яка за своєю посадою повинна захищати Україну, вона допомагає Путькіну її знищувати!
          В міжнародній царині те саме робиться. Декілька десятків наших амбасад в інших країнах взагалі не мають послів. А так, безвіз. Ну це взагалі якесь єзуїтське дійство. Народу нема за що купувати ті ж ліки, а він влаштував вселенське гуляння з приводу поїздок в Європу.
          Ну були в нас різні недопрезиденти, але цей переплюнув всіх. За соціальним мародерством, за суспільно-громадянським хамством, за ненавистю до країни, начолі якої знаходиться, за своєю людською ублюдочністю.
          В Радянскому Союзе, до війни, був такий письменник та поет Хармс. Він був затятим антисоветчиком. За що комуняки його дуже "любили" і застосовували до нього відомі всім засоби переконання. Арешти, виправні табори, психлікарні. Напрямком його творчості були нісенітниця, гротеск, абсурд.

          Я долго думал об орлах
          И понял многое:
          Орлы летают в облаках,
          Летают, никого не трогая.
          Я понял, что живут орлы на скалах и в горах,
          И дружат с водяными духами.
          Я долго думал об орлах,
          Но спутал, кажется, их с мухами.

          Якби Хармс жив би в наш час, то Порошенко був би для нього невичерпним джерелом для творчості. Порошенко, це зразок ідіотизму, алогізму та абсурду в політиці, державності та державному врядуванні.
          Ідеальний пацієнт для Хармса....


Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1411261915602260&set=a.953587708036352.1073741838.100001553951027&type=3&theater


Швейк: Порошенко, це ідіот в квадраті і полупердун.
ibanderivez


        Ось яка картина складається. Попередньо.
        Про "виграш" в Стокгольмському суді. Виграш, саме в лапках.
        Так, позов в суд подав Яценюк. Тексту його нема. Чомусь ховають. Але сам Яценюк, та його репродуктори говорили, що позов стосується переплат за газ за часів Януковича. Не за часів врядування Юлії Тимошенко, там все в порядку, а за часів Януковича. І ніяких питань до Тимошенко стосовно виграшу чи програшу цього позову вся ця бригада газових гопників не висловлювала.
        І ні про яке скасування принципу "бери або плати" в цьому позові не йшлося.
        Про цей принцип мова йшла в іншому позові, в позові Рашкі до Нафтогазу. І звісно не про його скасування , а навпаки, про штраф згідно цього принципу, який повинна сплатити Рашке Україна. Це 40 млрд доларів, про які весь час лякали порошенкі з гройсманами.
        Саме ці 40 млрд Порошенко хотів повісити на Юлію Тимошенко, піднявши ціну на газ та на тарифи. Мовляв, дивіться, це все Тимошенко винна, це вона такий контракт підписали. а тепер вам доведеться платити цей штраф.
        І на суді Нафтогаз особливо не впирався, щоб виграти у Рашкі цей позов. Всі зусилля були спрямовані на артпідготовку народу. що зараз він, народ, отримає таку халепу, 40 млрд на свою голову. І все це завдяки Тимошенко, так, так, вона винна. ату її, ату...Всі пам'ятають? Кампанія була шалена, науськівання на Тимошенко відбувалося щодня, під будь-яким приводом. і без приводу.
        І тут, на тобі, суд не задовольнив позов Рашкі!
        Саме так. Це був не виграш Нафтогазу, а програш Газпрома. Нафтогаз навпаки, бажав і чекав свого програшу. Цю мантру, "ми програємо в Стокгольмському суді патамуша Тимошенко", Порошенко, Гройсман, Мінстець зробили мемом. Інакше і бути не могло! Як так? Який виграш, якщо ми вже повністю готові до програшу? Ось і цап-відбувайло є, - Тимошенко. Ну, а там вже в думках знов посадка Тимошенко(це ж вже не ми, це вже Стокгольмській суд довів!), перемога на виборах і тріумф, тріумф, тріумф!
        А Стокгольмській суд і довів. Що згідно контракту Тимошенко, Рашка не дотрималася всіх процедур, щоб зафіксувати принцип "бери або плати". Не тому, що Нафтогаз мужньо бився там в юридичній, важкій планиді, а тому що Рашка лоханулася. Воно ж, що в Кремлі, що на Банковій, менталітет однаковий, вони вважають, що процедура, це не головне, це дрібниці, на неї можна наплювати. Це одне. а друге, навіть якщо би і дотрималася, то тоді Рашка не мала би приводу подавати цей позов. Тому що за процедурою, яка була виписана в контракті Тимошенко, треба було переглядати ціну на газ кожен рік, чого Рашка не робила і не хотіла робити. І ніякого недобору газу би не було. Цього не хотів робити ні Янукович ні Порошенко. Янукович з корупційних міркувань, а Порошенко і з корупційних і з міркувань отримати зброю проти Юлії Тимошенко.
        І хоч ще нема рішення суду, але я на 99% впевнений, що там нема відміни принципу "бери або плати". Там просто відмова в позові Рашке. А подавати позов про відмову "бери або плати", буде вже інший уряд. Коли нашу державу очолить Юлія Тимошенко.
        Але загальмувати Порошенко вже не зміг. Оскільки після програшу України Тимошенко треба було знов кидати у в'язницю, то на ходу для цього довелося вигадувати різні ідіотичні приводи.
        У Гашека, в його "Бравому солдаті Швейку...", був такий персонаж, - подпоручик Дуб. Він сповідував крайній патріотизм, страждав підвищеною підозрілістю та мав славу донощика. За професією - шкільний учитель, за характером - жорстокий, мстивий дурень з тих, кого Швейк називав «ідіотами в квадраті». Цей Дуб, один в один є прототипом Порошенка. Або навпаки, Порошенко його прототип. Ще, після довгих роздумів. Швейк назвав Дуба полупердуном.))))
        Отже, маємо начолі держави, ідіота в квадраті, полупердуна Порошенка..

Джерело -
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1404405099621275

Гройсман: Юлія Тимошенко купила Стокгольмській Суд і він виніс переможне для України рішення.
ibanderivez


        Гройсман: Юлія Тимошенко купила Стокгольмській Суд і він виніс переможне для України рішення.
        Це так треба розуміти вселенській плач Пупиришки щодо виграшу Нафтогазу в суді.
        Ця вся офшорно-липецька бригада давно вже злетіла з катушек, а Юлія Тимошенко, навіть нічого не роблячи, просто тим, що вона є, доведе їх як не до цугундера, так до гамівної сорочки.
        Я не експерт по всіх цих газових справах, але я точно пам'ятаю, що Нафтогаз і не збирався оскаржувати принцип "бери, або плати". Вони подали позов проти Газпрому на переплату, яка було зроблена Януковичем. А тут раптом - БАХ!, - суд скасував "бери, або плати".
        Цей принцип був для шобли Порошенка золотим ключиком до невичерпного Клондайка долярів.Чи то 43 млрд, чи 70, чи ще якась астрономічна сума, яку вони видавали на-гора, в радісному передбаченні ії офіційного затвердження. Потім з цією бамагою вони би риссю побігли до Путькіна. і там вже домовлялися би, як ці грошенята ділити та за якими схемами.
        І тут такий облом. Вся бригада Порошенка в ступорі, в німому зацепенінні. Пупиришка тільки там щось - "от якби програли..." Ага, якби та якби та виросли в роті гриби, то то був би не рот, а город.
        Трагедія, Україна виграла. Скільки було сил, грошей, часу витрачено на те, що ми кругом програємо, що треба, як казав класик, готуватися до землі, а тут несподівана victory. Як кувалдою по їхніх порожніх головах.
        Чесно кажучи, я і сам не можу зрозуміти, як так вийшло. що подали позов з одного приводу, а суд виніс рішення з іншого. Ну це вже деталі юриспруденції.
        Так це тільки один заєць, якого вони в своїх мріях вже вбили. Там ще один заєць. ))) І мабуть головніший за клондайкового зайця.
        ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА ТИМОШЕНКО!!!
        Так, так. Це була головна зброя проти головного ворога мафіозної Системи, проти Тимошенко. Як вони тільки не мусолили контракт 2009 року. Що це і зрада, і ціна в 500 доларів, українці в злиднях, і крах України...і все це вона, вона, Тимошенко.
І вістрям на цьому спису був якраз принцип "бери, або плати". І тепер його нема. Чим тикати в Тимошенко? Катастрофа!
        Більше того, цей контракт одразу набуває статус супервигідного контракту для України. Тепер, якби цей контракт в 2009 підписав Порошенко або Пупиришка, то зараз були би страшні фанфари та фейрверки до неба. Порошенко би кричав - "Це я, це я підписав цей чудовий контракт! Дивіться, ось я! В фас! В анфас! В профіль! Я герой, я самий перший молодець серед всіх молодців!"
        А так треба казати, що це Тимошенко молодець. Як? Як, після трьох років обхаювання, пересмикування, перебріхування, визнати, що вся ця брудна кампанія проти Тимошенко була спланована і її метою було ізолювання Тимошенко від політичного життя України.
        Я не маю сумніву, що ніхто з цієї шоколадної банди не буде вибачатися перед Юлією Тимошенко. Зараз просто цікаво, як вони будуть розрулювати це своє феноменальне фіаско. Порошенко в нас Чемпіон по брехні, але навіть і йому вже буде дуже важко перебити свою же брехню про Тимошенко, новою брехнею, ще більше фантастичною, більш безглуздою, більш ідіотичною....

Джерело -
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1393853964009722?comment_id=1393863640675421&notif_t=like&notif_id=1496306499386806

Як вберегти Порошенка від смерті.
ibanderivez        Оце дивлюся на героїчні вилазки пана Порошенка в Луцьк та Одесу, до цинічного бандерівського народу, і серце - "тук-тук-тук...".
        Це воно подає сигнал тривоги. За пана Порошенка. Мабуть його хочуть лишити життя, якщо така супердивізія в бронелатах його охороняє. Хоча точно незрозуміло, тривоги, чи радісного очікування. Це "тук-тук-тук..", що для тривоги, що для радісного очікування, знаходяться в одній тональності. А у серця запитати неможливо, воно не розмовляє, тільки кров помпує і туктукає.
        Ну і в разі очікування неочікуваних подій, знаки подає. Як оце зараз, з паном Порошенко.
        Тільки незрозуміло, хто це так полює за паном Порошенко.
        Одразу в голову приходить Путькін. Але у пана Порошенка з Путькіним очень даже все тепло, райдужно та приємно. Якщо вони разом по телефону "Катюшу" та "Ей ухнем!" співають, то які можуть бути між ними тренія? Але навіть, якщо припустити, що небо рухнуло, і пан Порошенко став для Путькіна ворогом, то Путькін вже давно би підсипав пану Порошенко полончику в інсулін, і пан Порошенко вже був би мертвий. І ніякі дивізії охорони не допомогли би. Так що ні, це не Путькіна остерігається пан Порошенко.
         Може це цинічний бандеровській народ хоче ухайдокати пана Порошенка? Навряд чи. Бендерівським він був давно. Тепер він просто цинічний. Йому тепер все похер. Якщо його не хвилює доля України, майбутнє своїх дітей, то нахрена йому здався який-то чмошний пан Порошенко....Хоча, якщо би він був справді бандерівським, то він цього пана Порошенко вже давно би по частинах розібрав. Повідкручував би всі пальці, потім руки, ноги. потім яйкі би зварив, і наостанок відкрутив би голову. І пан Порошенко був би мертвий. А так ні, народ тримається збоку. Не втручається. Нема чого його боятися.
        Можливо кари Господньої пан Порошенко остерігається? Да, це така дуже крута та небезпечна штука. Але захиститися від неї неможливо. Господу варто тільки раз плюнути, і все, був пан Порошенко і нема пана Порошенка. Навіть якщо пан Порошенко буде носити з собою 38 Томагавків, 65 Джавелінов, 80 Апачей і його буде закривати обвішана орденами вся Нацлипецькая гвардія, все НАБУ в броньованих шкарпетках та Альфи з Кордами на Хаммерах та КРАЗах. Єдиний варіант, щоб уникнути кари Господньої, так це пану Порошенку треба повернути все, що він вкрав, посадити себе у в'язницю на довічне, і там самовтопитися в параше. Ось тоді кара Господня його не дістане. Але, дивлячись на те, як він бодрячком почуває себе за залізним парканом, то можна припустити, що пан Порошенко якимось чином налагодив зв'язок з Мефістофелем, той похлопотав за пана Порошенка перед Господом, і Господь тимчасово відклав це вкрай важливий для України крайній захід. Так що і тут, якби кара Господня погналася би за паном Порошенко, то пан Порошенко знов таки був би вже мертвий. Навіть і на ладан не дихав би...
        Так що, начебто все повинно бути спокійно, всі тили надійно прикрити. Але ж серце дарма не буде турбувати.
Залишається тільки цеглина на голову. Тобто, несподіванка. яка може статися несподівано та раптом. Вона. несподіванка, хоч на вигляд і не дуже шкідлива та безпечна, але запросто може зробити пана Порошенка мертвим.
         Я не сумніваюся, що доблесна армія охорони пана Порошенка все тримає під контролем та всенощно бдіт, не заплющуючи очей. Але, все ж таки, не користі раді, а токмо волею пославшего мя...вопчим, прошу занести в реєстр можливих причин смерті пана Порошенка декілька варіантів і тримати їх на підозрі.
        Це дещо зменшить тривогу мого серця, і я буду спокійно, не турбуючись за життя пана Порошенка, кушать котлету, яку я готовлю на пару, тому що виразка....ну це не має відношення до справи.
         Наприклад та ж цеглина очень даже може вбити пана Порошенка. Особливо, якщо стукне пана Порошенка в тім'ячко кутом.Від такого стуку швидко прийде смерть пану Порошенку. Пропоную охороні пана Порошенка звернутися до підривників, щоб вони попідривали всі будинки, де ходить пан Порошенко з неприкритою каскою головою. Щоб цеглини з них не падали. Якщо цього не зробите, пан Порошенко може стати совсем мертвим.
        Ще ось такий може бути несподіваний випадок. На перший погляд смішний, але на другий погляд, смертоносний для пана Порошенка. Наприклад пан Порошенко темною ніччю переходить по темному переходу вулицю. До нього підходить якійсь чолов'яга в білому смокінгу і чемно запитує - "Дай папіроску!". Пан Порошенко звісно скаже що в нього нема папіроски, і тоді чолов'яга в смокінгу може дати пану Порошенку в диню, внаслідок чого пан Порошенко помре. Тому, треба, щоб вся армія охорони пана Порошенка була забезпечена тройним запасом папіросок, щоб в разі такої ситуації з честю вийти з неї, сказавши чолов'язі в смокінгу - "На папіроску!". І смерть обійде пана Порошенка стороною.
        А ще, на Сонці може з'явитися протуберанець, вістря якого може бути спрямовано прямо в око пану Порошенку. А якщо око пана Порошенка не захищено залізобетонним жалюзі, то це вістря дістане до мозку пана Порошенко і пан Порошенко стане мертвим. Тому, треба негайно рейдернути у Сонця цей протуберанець, і спрямувати його вістря у ворогів пана Порошенка, в Тимошенко і в залишки цинічних бандерівців, які і так вже ледве ворушаться. Хоча на Тимошенко протуберанець мабуть не події. Якщо таки не подіє, то тоді пану Порошенку треба померти самому, бо тоді його вже ніщо не врятує від смерті.
        В мене ще є декілька варіантів таємних несподіваних ударів долі по пану Порошенку, але я про них скажу тільки самому пану Порошенку. Щоб ніхто не здогадався.
        Ну і на останок. Це просто нагадування. Якщо все ж таки пан Порошенко зробиться мертвим, то перед тим, як кидати його в могилу. покладіть йому під язик п'ятака. Це для Харона, щоб він перевіз мертвяка Порошенка через Стікс, в Аід, на перший рівень. Бо якщо він не перебереться на той бік річки, то буде весь час тинятися по Україні у вигляді жахливого привида, лякати котів, красти простирадла та вити на місяць.
        Дякую за увагу.

Джерело -
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1390400561021729

Порошенко і політична воля.
ibanderivez


        - Скажіть, будь ласка, чому влада не провела за три роки жодної реформи?
        Фесенко миттю зобразив на своєму обличчі маску стурбованості та занепокоєння:
        - Головна причина, це відсутність політичної волі. Реформи хоч і потрібні, але вони непопулярні, і влада боїться їх починати, щоб не втратити свої рейтинги.
        В іншому місці, іншій журналіст, до ІгОркі Соболева:
        - Пане Соболев, ну ось створено стільки антикорупційних різних структур, але корупціонерів ніхто не саджає. В чому справа, що владі заважає боротися з корупцією?
        Ви знааете, - закотивши очі, з загадковою посмішкою каже ІгОрка, - У влади, і у Порошенка зокрема, нема політичної волі боротися з корупцією. Все впирається в неї, в політичну волю.
        Цю, "політичну волю", тягають як виправдання для влади, всі її пригодовані журнашлюшки, політолухи, експерди. блоХери. Універсальна відмазка. Ну а що тут зробиш, ну нема політичної волі. Начебто і не крамола. І тим більше не кримінал. Вона ж не продається на ринку та супермаркетах. Тільки Господь може неї наділити. Ну, а ось Порошенка не наділив. Господь винен. Тому, - терпіть.
        І ця тарабарщина, навіть мене, аматора з суспільних та державних відносин, профана по морфології та дилетанта-дописувача від клавіатури, відправляє в політично-стилістично-лексичний грогі, коли я чую цей мовний зворот від шавок Порошенка.
На жаль, і деякі притомні та адекватні політичні експерти бува вживають цю дурню, мабуть остерігаючись прямо говорити, що Порошенко і вся його кодла звичайні мародери. А так, начебто і натякнули, але і ярлика "кремлівський агент" від кремлівського холуя Порошенка, не отримали.
        Відсутність політичної волі може бути тоді, коли до влади прийшла чесна, порядна людина, яка обіцяла дійсно покращити життя народу, покарати злодіїв від влади, але в силу якихось причин не наважується це робити. Можливо страх перед змінами, можливо страх перед бандитами, можливо в силу своїх особистих якостей, таких, як м'якотілість, можливо непереборний спротив величезного корупційного класу, можливо за принципом "как би чого не вийшло". Але ні в якому разі не з меркантильних міркувань, не жага до особистого збагачення з використанням посади, на яку його обрали. Це і є відсутність політичної волі. Коли щиро хочеш щось в політиці змінити, але волі на це бракує.
        Але застосовувати цей зворот до Порошенка, це є словоблуддям та політичним шахрайством. Варто тільки подивитися на його бекграунд, щоб зрозуміти, що ця людина і не буде щось змінювати на краще. Навпаки, буде красти, як і його старші "товарищи" по цьому державному бізнесу - Кучма. Ющенко, Янукович.
        І ніякої мети до зміцнення держави, громадянського суспільства, до справжнього покращення життя народу в нього нема. А тим більше і політичної волі для цього.
        Навіть якщо не брати до уваги минуле Порошенка, то і ці три роки вже досить яскраво довели, що головне, для чого він став Президентом, це масштабне зміцнення корупції під його проводом і під його інтерес та збереження всього, що він награбував. Навіть ціною втрати Україною державності та незалежності. Ось на це в нього політичної волі вистачає. Ось тут він рве підметки.
        Всі ці виправдовування шаленої корупції та не проведення реформ відсутністю політичної волі, це звичайне лукавство з боку латентних адвокатів Порошенка.
        До речі, "політична воля", це цілком адекватна форма речі, якщо її вживати до місця і в належних ситуаціях.
        Наприклад, коли Тимошенко повернула державі вкрадену Ахметовим Криворіжсталь, то це є наслідком наявності в неї політичної волі. Коли за два тижні викорінила корупцію на митниці, це також свідчить про її політичну волю. Збільшення в рази виплат породіллям також. Будівництво нових шляхів також. Те, що вона врятувала від краху авіабудівну галузь, це також завдяки її політичної волі. І ще багато чого.
         Все це вона робила під шаленим спротивом олігархічно-мафіозної Системи. Тому вона і ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО. Видатний світовий та державний діяч України. В її випадку, можна ставити знак рівняння між "політична воля" та Юлія Тимошенко
        А якби вона пішла на договорняки з мафією, якби вона не виконувала те. що обіцяла людям, то ось тоді вже це можна було би сміливо називати відсутністю політичної волі.
        Тому, передайте всім цим шоколадним оракулам, хай не брешуть про "відсутність політичної волі" у Порошенка. Ми тут також не пальцем зроблені і вже навчилися бачити між рядків справжню мету цих маніпуляцій.

Джерело -
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1389013461160439

Порошенко, облгаз і кольт....
ibanderivez


Після обленерго, був сьогодні в Полтавгазе.
Що перший, що другий до державних установ не мають жодного відношення. Це бандитсько-рекетирські групіровки, якими керує Порошенко.
Там навіть повітря просякнуте барски-презирливим відношенням до людей. Люди там сприймаються, як жалюгідні прохачі, що відривають від роботи їхніх благодійників.
Все що кажуть ці благодійники не повинно викликати жодних сумнівів та підозр. Якщо сказали. що в тебе борг 700 грн, то ти повинен мовчки дістати гроші і заплатити. Якщо ж з'ясовується. що там боргу нема, а навпаки, є переплата, то цих венценосних осіб охоплює невиразна лють. Ти стаєш їхнім особистим ворогом.
У народу всі розмови саме про це. Про борг, якого нема і який є, про субсидії, які то дають, то не дають. Про ціну на газ не згадують. І про Порошенка також. Я один там матюкав його.
Тимошенко. 2009 рік. Ціна 1 куб.м. газу 0,484 грн.
Порошенко. 2017 рік. Ціна 1 куб.м. газу 6,879 грн.
В 14 разів!!!
Народ цією, 14-кратною дубиною мабуть так оглушило, що він ніяк не може прийти до тями. Тільки бігає та з'ясовує чому борги і скільки платити.
Здається, що саме це і є метою Порошенка. Щоб народ не шукав, а звідки ж роги ростуть, і з'ясувавши що вони ростуть з шоколадного котелка Порошенка, відірвав би їх разом з кучерявим котелком, а ось так, бігав, з'ясовував, лаявся, стояв в чергах. Щоб був при справі.
Каже мені, та що з того боку:
- Вам треба кожен місяць, з першого по п'яте число, телефонувати нам та повідомляти показники лічильника.
Запитую:
- Не зрозумів, ви жартуєте?
- Чого б це я жартувала, так треба, - відповідає благодійниця, - дзвінки безкоштовні.
Я вже почав намагатися просунути голову у віконце, щоб ближче подивитися в її ясні очі:
- Ви що, вважаєте, що мені більше нема що робити, як наярівати по телефону, хай і безкоштовному, щоб повідомити про показники лічильника? Ви в своєму розумі? Які будуть показники, я заплачу і все. І нікуди телефонувати не збираюся!
Може здатися, що це ідіотизм, але там це норма. Там щиро дивуються, чого це я, їхній холоп, відмовляюся їм телефонувати. Чого це я нагадую їм про їхні обов'язки, про те, що це я плачу їм, а не вони мені.
Короче, повним ходом йде перебудова народу на закріпачене бидло, всіх суспільних та господарських відносин на відносини безправного раба та пихатого пана і його вертухаев.
Інтуїтивно, - "лап-лап", там де кольт повинен висіти.....поки нема ще....((((

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1387609607967491&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

"Каменюка розбрату" від Порошенка.
ibanderivez


        "Каменюка розбрату", це з міфу про аргонавтів. Тоді Ясон кинув в натовп ворогів каменюку, і вони, подумавши, що це зробив хтось з них, перебили один одного. І Ясон переміг.
        Звісно Порошенко не Ясон, він не шукає золоте руно, він його вже давно вкрав, але те, що ми, українці, є для нього ворогами, то це однозначно.
        І він вже неодноразово використовував цей ясонівській винахід собі на користь, вкидаючи в інформпростір різні, таки, що дратують суспільство, теми, відволікаючи його від своїх темних делішек та брудних корупційних оборудок.
        Народ легко вівся на ці провокаційні каменюки і влаштовував в мережі мегасрач, не звертаючи уваги на підозрілі рухи Порошенка біля наших бюджетних грошей, які він в цей час робив.
        Але народ не бився між собою, як це було у випадку з Ясоном. Просто контрольований срач.
        Останній вброс від Порошенка щодо блокировки рашистських інформаційних ресурсів поділив суспільство на два табори. Одні, ті що живуть в парадигмі війни з Рашкою вважають, що це треба було зробити давно, інші, мабуть під впливом тієї ж пропаганди від Порошенка, яка ось вже три роки вбиває в підсвідомість народу, що війни нема, вважають що в них повинні бути всі свободи, які є під час мирного життя. Тобто, у однієї половини війна є, у іншої, війни нема.
        І ось цей вброс, особливо дивлячись на реакцію тих, хто вважає, що війни нема, і вони можуть вільно доносити ворогу всю інформацію, яка йому потрібна, може привести до того, що ми вже можемо почати і битися між собою. Ніхто з нас не буде битися за Порошенка, наполягаючи, правильно він зробив, чи ні. Одні будуть битися за Україну, інші за рашистські феесбушні цяцькі. Порошенко в цей час, як завжди, буде робити своє.
        В зв'язку з цим я хочу запитати і нагадати.
        Ми що, забули що Порошенка привели до влади Путькін і Фірташ, - "абинеюлька"?
        Ми що, забули що Порошенко за весь цей час при владі зробив Україну самою найбіднішою країною в світі з самим жебрацькім в світі народом?
        Ми що, забули, що Порошенко, по крадіжках і корупції, переплюнув всіх Президентів, що у нас були?
        Ми що забули, що він готується вкрасти останнє, що ще є у нас, - землю, - і тоді вже країна остаточно зірветься в прірву?
        Ми що, забули, що Порошенко є брехуном, крадієм, корупціонером, колаборантом, людиною психічно неадекватною, людиною, яка впровадила небачений в світі непотизм, людиною, яка взагалі знаходиться на посаді Президента незаконно?
        Ми що, забули, що ще вчора треба було прибирати його з влади та саджати на довічне?
        То може використаємо цю дурну енергію, яку ми витрачаємо на сварки між собою, на надзвичайно корисну для країни, для держави, для кожного з нас, справу, - таки викинемо цього смердючого шоколадного кабана з Банкової?
        Чи переб'ємо один одного?
        А?

Джерело -
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1384161234978995?pnref=story

?

Log in