Україні - українську владу!


Чи є межа брехні та лицемірству Порошенка?
ibanderivez

          Здається цей шмат лайна з нас знущається.
         Все з точністю до навпаки.
         Реформами звісно і не пахне. Революції також нема, але воно вже сцить окропом перед нею.
         Про силу закону також не йдеться. Ці роки, що він на Банковій, цей сморідний лантух витратив на те, щоб встановити право сили.
         Про добробут навіть і не смішно. Цей крадій та мародер перетворив всіх українців якраз на тих самих злиднів. Щоб ти жив на мою пенсію, сука шоколадна! На 1370 гривень...45 баксів...((((
         Суспільна злагода? Воно само намагається всіх пересварити, створити всеохоплюючу ворожнечу всіх між всьома, і ще щось гавкає про суспільну злагоду!? Лицемірству цього мудака нема меж!

          Єдина злагода, якої він досяг, так це злагода суспільства в ненависті до нього. Весь народ готовий пошматувати його на атоми!
         Ну і про демократію воно варнякає.Той, хто захопив всі ЗМІ в Україні, той, хто знищив навіть ці, недолугі суди, зробивши їх своїми ручними песиками, той, хто встановлює в Україні режим "а-ля Путін", режим диктатури?!
         Щоб тобі ця брехня встала поперек горла, педріло, і ти захлинувся нею!
         Ось тут, самі прокльони в коментах — https://twitter.com/poroshenko/status/945000851764019203


Джерело — https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1825071514456977&set=p.1825071514456977&type=3&theaterОфшорні розбійники.
ibanderivez


          Як хочете, але мені, всі ці перекладачі, заробітчане, підставні, фіктивні, косноязичні, нагадують не владу, а звичайну злодійську схему. Чи операцію. Чи яку, такі спектаклі, у злодіїв мають назву.
          Назви у цієї схеми різні. "Під дурачка", "взяти на понт" і "гоп-стоп" підходить. Головне, захопити весь народ зненацька, видати себе за мегафахівців та успішних менеджерів, наобіцяти золоті гори, а отримавши владу, обчистити всі закрома, всі кишені, і зникнути заздалегідь обумовленим маршрутом.
          Все, як на вулиці, в меншому масштабі, але тут в масштабі цілої країни.
          Цигани ще так діють. Вдираються в будинок якоїсь бабці, розповідають з три короба різних нісенітниць, бабця, розчулившись, або під дією гіпнотичних пасажів, лізе під матрац, витягає останні гроші, і сама віддає їх шахраям.
          Таке і з нами відбулося. Вірніше, досі відбувається.
          Ми все ще тягнемо і тягнемо з-під матраців кровні зароблені, і все ще продовжуємо віддавати їх цим офшорно-карамельним розбійникам.
          Гіпноз досі діє, чи що? Так вже час відійти від нього.

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1589043367824113&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

Між рядків соціологічних опитувань щодо виборів.
ibanderivez


        Там КМІС. Опитування.
        Ну, це залишилася майже єдина соціологічна фірма, що дає більш-менш справжню картину вподобань українців щодо кандидатів в Президенти та політичних партій.
        Саме картину, а не справжні цифри. Це можна зрозуміти, вони намагаються вижити, не бути захопленими Пецею Порошенко. Всі решта вже під ним.
        Ось які рейтинги у партій за КМІСом. Ті, що за діючим законом проходять в Раду.
        • 17,2% - Батьківщина
        • 13,4% - БПП
        • 10,7% - Оппблок
        • 10,2% - За життя
        • 10,2% - РадКалП
        • 8,8% - Громадянська позиція
        • 7,4% - Самопоміч
        • 5,4% - Свобода
        А тепер невеличкий аналіз.
        Яка може бути коаліція?
        На першому місце Батьківщина, відповідно вона має першою формувати коаліцію.
        З ким? Свобода? Так, однозначно. Самопоміч та Громадянська позиція? Враховуючи те, що Самопоміч по суті зараз є в коаліції з БПП та НФ, а Громадянська позиція, а це Гриценко, який є відомим противсіхом і у якого нема позиції, то ці дві партії 50/50, що вони увійдуть в коаліцію. Але візьмемо варіант входження.
        Решту партій можна і не розглядати, як партнерів Батьківщини. Вони вороги не тільки Батьківщині, а і Україні, як державі.
        Що ми маємо.
        17,2 + 8,8 + 7,4 + 5,4 = 38,8%
        Скільки ж має контркоаліція?
        А це БПП, Оппблок, За життя, РадКалП.
        В когось є сумніви, що це все одна кодла ворья та мародерів? Нема. Тоді дивимося.
        13,4 + 10,7 + 10,2 + 10,2 = 44,5%
        38,8% у коаліції Батьківщини проти 44,5% у ублюдка Порошенка.
        І це не враховуючи мажоритарників, які у своїй більшості будуть куплені Пецею Потрохом(він так думає), або під час виборів, або після них.
        Виходить, що у Пеці, навіть за цим, начебто неоптимістичним для нього прогнозом КМІС, буде гарантована більшість в Раді.
        Можна сміливо йти на вибори. Але він впирається всіма своїми чотирма шоколадними лапами та карамельним бісівським хвостом. В чому ж справа?
        Хтось скаже, що цьому протидіє НФ та Яценюк. Тому що у них нема шансів потрапити в Раду. Ну і що? Порошенку ще краще. Ну і хай не потрапляють. Пеця більше вкраде, не буде приводу ділитися з такими же, як він беспредельними ворами з НФ. Тому, навряд чи це аргумент.
        Залишається тільки одне. Цифри. Відсотки.
        КМІС дав картину, про що я написав вище. Вона може бути справжньою. Але цифри не відповідають дійсності. З міркувань, про які я також вище написав. З міркувань самозбереження того ж КМІС. Не можна їх давати. Будуть справжні цифри, не буде КМІС.
        І нам залишається вже самім думати та робити висновки.
        А висновок може бути тільки один. Який сам напрошується з протидії Порошенком позачерговим виборам. Виходить, що ці вибори йому не вигідні, виходить, що він вже не буде контролювати Верховну Раду.
        А хто ж тоді перемагає? Самі здогадаєтеся, чи сказати, що це Батьківщина? )))
        І перемагає тотально! Навіть в мажоритарних округах і навіть без Самопомочі та Громадянської позиції. А можливо і без Свободи. З цими трьома партіями у Порошенка і так тісна співпраця, то і в майбутній Раді він має всі підстави або домовитися з ними, або купити їх. Але скоріше всього і цієї можливості в нього не буде.
        Виходить, що Батьківщина сама набирає більше 50% і сама формує уряд.
        Ось таку інформацію можна прочитати між рядків та спостерігаючи за реакцією ворога України в обличчі Порошенка.
        Те саме і з виборами Президента.
        Не буду зараз виписувати відсотки, і так пост довгий. Вже і так всі знають, що той же КМІС ставить на перше місце Юлію Тимошенко. З 20,5%.
        Так, все вірно. Але це тільки 20,5%. А хто там нижче йде? А там йдуть той же Порошенко, там йдуть Гриценко, Бойко, Ляшка, Садовой, Рабінович, Гройсман, Тягнибок.
        І ось другий тур.
        Як ви думаєте, буде Бойко закликати своїх виборців в другому турі голосувати за Тимошенко? Смішно, так? )))
        А Ляшка? А Рабінович, а Гройсман? Тут вже навіть реготати тягне...)))))
        Залишаються Садовий, Гриценко, Тягнибок. Але ж ми не вперше їх бачимо. Ми вже знаємо, як вони поводять себе на виборах, і коли на кону стоїть доля України. Подібна ситуація була в 2010 році. Тоді ці херої та записні патрійоти віддали перевагу Мамоні, замаскувавши це під противсіхство, чим допомогли прийти до влади кремлівському ставленику та урке Януковичу. До речі майже те саме вони зробили і в 2014 році. Тільки за іншою схемою.
        Відповідно, враховуючи цей наш досвід, ви можемо сміливо прогнозувати, що голоси решти, з третього місця і нижче, відійдуть до Порошенко, а не до Тимошенко.
         Виходить і на вибори Президента Порошенко може йти, не турбуючись за результат. Він стовідсотково на його користь.
        В таких ситуаціях, коли в суспільстві спостерігається величезна напруга, владі технологічно вигідно провести позачергові вибори. Інакше далі буде гірше. Тут ми можемо згадати того Міху Саакашвілі. В подібній ситуації він таки пішов на вибори. Тому що розумів, що через рік, коли повинні бути чергові вибори. він пролетить на них, як фанера. Тоді в нього кожен день сипався рейтинг. Після відомих подій з захопленням опозиційного телеканалу та вбивств протестуючих. Тоді Міха пішов на вибори і ледве їх виграв. Якби пішов на день пізніше, то програв би. А так, він тоді технологічно переграв опозицію.
        Але Пеця Порошенко не хоче йти цим шляхом. Хоча, я не сумніваюся, точно знає про цю технологію. Опитування на користь впровадження цієї технології.
        Але ні. Не хоче. Тоді виходить справа в іншому.
        І знов цифри. Знов відсотки. Це нам КМІС дає такі цифри. Але Пеця знає справжні цифри, якщо не хоче позачергових виборів. А які там можуть бути цифри?
        Знов треба, щоб я підказував? )))
        А там мабуть таки цифри, що Пеця скоріше повіситься, ніж піде на вибори.
        Там Тимошенко! І там знов тотальна перемога! І не "водинтур", а в першому турі!
        Тільки це може гальмувати апетити Пеці на подальше царювання.
        Отже, для Пеці Порошенка кругом засади. Що на парламентських, що на президентських виборах.
        І якщо не станеться ситуації про яку в свій час пан Воланд сказав - "Да, человек смертен, но это было бы ещё полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чём фокус! Кирпич ни с того ни с сего никому и никогда на голову не свалится", то весь цей час до чергових виборів, Пеця вдесятеро збільшить свої зусилля по розкраданню всього і вся, що бачить. Пил буде стояти стовпом від біготні Пеці від закромів України до його офшорів в Панамі. Все туди, все туди. Намантачена коса смерті вже занесена, залишилося тільки "вжик!", і Пеця труп. І не факт, що тільки політичний.
        Да.
        Ну як? Нормально? )))

Джерело -
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1587682117960238

Амстердамська карма.
ibanderivez
Read more...Collapse )

Рейтинг брехунів.
ibanderivez


      Ми тут зібралися, створили народний прект Liars, проаналізували висловлювання українських політиків і склали хіт-парад високопоставлених брехунів.
      З початку каденції Порошенка протягом 3,5 років ми стежили за висловлюваннями двох десятків топових політиків України: президента країни, прем'єр-міністра, лідерів і спікерів всіх парламентських фракцій, деяких самовисуванців, а також ключових представників позапарламентської опозиції.
      Ми зібрали 424 989 цитат, з яких після перевірки лише трохи більше однієї десятої виявилися дійсно правдивими. Тобто в одному випадку з десяти типовий топовий український політик в своїх публічних промовах бреше, маніпулює даними або перебільшує.
      Аналіз виявився дещо несподіваним. Перші три місця зайняв Петро Порошенко. На друге та трете місце неможливо було нікого поставити, тому що масив брехні, який за весь цей час видав Петро Порошенко, перевершив брехню всіх решта політиків разом взятих. Тут навіть не треба наводити приклади, їх всі знають. Професійне гасло Порошенка таке - "Брехати, брехати і ще раз брехати!".Тому, довелося віддати йому всі місця на п'єдесталі.
      Четверте місце, заслужено завоював Міхо Саакашвілі. По суті, він другий, але з вище наведених підстав, це друге місце йде під номером "чотири". Ми вагалися, чи досліджувати його істеричні, на межі безумства, параноїдальні спічі. Адже він не є українським політиком. І взагалі незрозуміло, хто цей персонаж в Україні, що він тут робить і яка його мета. Але, оскільки він знаходиться в команді Порошенка, займав(хоч і незаконно), одну з вищих державних посад, то виходить, що тим чи іншим чином, впливав на українську політику. Ну тут все просто. Саакашвілі за своїм психічним станом є класичним нарцисом та страждає на манію величі. А таки люди просто приречені брехати. Він навіть і не помічає, що безперервно бреше. В одному реченні Саакашвілі може виголошувати діаметрально протилежні речі, може одну брехню виправдовувати іншою брехнею. Він був би на першому місці, якби не Порошенко. Порошенко тут поза конкуренцією.
      П'яте місце у Гройсмана. Цей вгодований парубок з вінницького ринку збожеволів від такого свого неймовірного вознесіння з дерьма, яким він був, на найвищі посади в державі. Власне, він дерьмом і залишився. Ось тільки, щоб якось замаскувати свою нікчемність, своє невігластво, йому треба брехати. Що він і робить весь час. Спочатку на посаді Голови Верховної Ради, і зараз, перебуваючи Прем'єр-міністром. Брехати в усьому. Починаючи зі своєї вигаданої освіти до показників Бюджету.
Шосте місце у тритисячолітньої жінки, Ірини Луценко. Зважаючи на такий дуже поважний вік, її брехня нагадує садистсько-інквізиційні тортури над свідомістю людей, що її слухають. З такою люттю, ненавистю та злобою, брехати, це треба дійсно три тисячі років тренуватися. Невідомо скільки вона ще проживе, але люди, які впитують в себе отруту, що ллється з її рота, точно довго не будуть жити. Тому, тут потрібні засобі захисту. Як то, вимикання телевізора чи радіо, як тільки з'являється цей казковий профіль на екрані.
      Сьоме місце у радиКалного Ляшка. І брехня в нього радиКална. Наприклад каже, що не буде голосувати за Бюджет, але через п'ять хвилин голосує за нього. Ляшко бреше голосно, наполегливо, з відчуттям своїх останніх днів в політиці. Його брехня спрямована не на підняття свого авторитету, а на конвертацію цієї брехні у грошові знаки. Кажуть, "бреше, як перед смертю", то це про Ляшка.
      Восьме місце у політичного трупа Яценюка. Вдавана імпозантність не допомогла йому зашифрувати свою брехню від розгадування її народом. Трішки запізно, але народ цілком вмотивовано і поховав цього кон'юктурщика під політичною могильною плитою. Було би краще, якби він зробив це на виборах в 2014 році. І не тільки Яценюка, а всю цю армаду брехунів закопав в 2014 році. Але на жаль час назад не повернеш.
      Дев'яте місце у Парубія. На цьому місці він опинився завдяки довідці про власний дебілізм. Він нагадує хворого в псіхлікарні, який надзюрив у своє ліжко, але вибудовує грандіозну конструкцію доказів, що це зробив його сусід по палаті. Парубію треба збудувати будинок скорботи на одну людину, призначити себе головним лікарем і потім себе же і покласти в цей будинок назавжди. І контактувати з людьми тільки під час передачи йому апельсин, яблук та ковбаси.
      На десятому місці блищить окулярами Юрій Луценко. Взагалі-то, його фах полягає в зраді всіх, з ким він робить якусь справу. Але цей парад зрад він вимушений підкріплювати брехнею. Робить він це настільки віртуозно, що вже більше десятка років залишається в політиці. Звісно, за брехнею йому далеко до своєї жінки, Ірини Луценко, але вони обидва вже наближаються до фіналу свого політичного турне.
      Далі йдуть Бурбак, Вінник, Геращенко, і Антошка і Ірина, Лозовий, Мосійчук, Барна, Вілкул, Рабінович, Тетерук, Бойко, Рева, Аваков, Лешекно, Найем, власне все БПП, НФ, РадКалП, Опозиційний блок, 90% Самопомочі, та всі. хто пов'язаний з цими угрупуваннями. Угрупуваннями, які існують виключно завдяки брехні.
      Коли ми звернулися до прес-служби Порошенка отримати коментарі з приводу його лідерства в рейтингу брехунів, там заявили - "Порошенко не може відповісти. Він зайнятий."

Мирний протест.
ibanderivez
Read more...Collapse )

Буфонада Пеці і Міхі.
ibanderivez
Read more...Collapse )

Бруд під ногами
ibanderivez

          В 1275(тища двісті сімдесят п'ятий), раз нагадую, що в 2014 році, перед виборами Президента, Юлія Тимошенко попереджала, що якщо українці проголосують за Порошенка, то Порошенко, ставши Президентом, влаштує українцям суцільну, безперервну Вальпургієву ніч, упереміш з Варфоломіївською ніччю, Содомом та Гоморою, ГУЛАГами, концтаборами, геноцидами, голодоморами та масовими вбивствами. А тих, хто залишиться, поселить в руськаму міре.
         Що зараз і відбувається.
         Але, я даю зуб, який сьогодні вирвав, що ті самі 54% бидла, будуть і далі гундосити, що "юлькавкралафсе", "підбори", "хіхікала" та "донькаюлькібуланавесіллі".
         Вперед, на вибори нового порошенка!


Джерело — https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1816639511966844&set=p.1816639511966844&type=3&theater


Што делать? /Порошенко/
ibanderivez
Read more...Collapse )

Криси.
ibanderivez
Read more...Collapse )

?

Log in

No account? Create an account