Україні - українську владу!


Мародерський Суд Рошен
ibanderivez
Read more...Collapse )

Політичний венерологічний диспансер.
ibanderivez
Read more...Collapse )

Трагедія в таборі "Вікторія", це політика Порошенка.
ibanderivez


          Зараз всі обурюються загибеллю дітей в таборі, який відкривав Порошенко в Одесі.
          А я не розумію чому всі обурюються.
          Всі ж знали хто такий Порошенко, коли голосували за нього в 2014 році.
          Засновник партії регіонів, партії крадіїв, бандитів та вбивць. Це ж так, чи в когось є сумніви?
          Клінічний порушник Конституції України. Це всі розуміють? Він весь час у владі, і весь час лобіює свій бізнес користуючись владними повноваженнями. І зараз це продовжує.
          Зінченка всі слухали. що він говорив про Порошенка в 2005 році? Хто не слухав, послухайте.
          І як можна було голосувати за таку паскуду?
          Але ж проголосували, а тепер обурюються.
          Його "подвиги" на посту Президента України взагалі не залишають підстав обурюватися всіма його діями. Він давно позиціонував себе, як клінічний клептократ та вбивця.
          Фабрика в Липецьку, податки з якої в рашкін бюджет йдуть на вбивство десятків тисяч українців.
Іловайськ. Це ж його робота!
          Леснік та сотні інших патріотів не самі ж себе вбили, їх вбили за згодою Порошенка.
          Тисячі українців-патріотів за ґратами сидять в тюрмі згідно політиці Порошенка.
          Скільки людей вбиті внаслідок неможливості купувати потрібні ліки. Це також Порошенко.
          Залишилося тільки дочекатися чергового голодомору. який Порошенко застосує без будь-яких коливань. Власне, він вже почався.
          А скільки людей вже загинуло в подібних штучних трагедіях, як в таборі "Вікторія".
          Це ж Порошенко призначив цей уряд. І підряд на реконструкцію табору також ним узгоджувався. А кому він таки підряди доручає? Звісно не фаховим та чесним будівельникам. Він їх надає своїм, перевіреним шахраям, крадіям та корупціонерам. Які майже всі гроші розкрадуть, принесуть відкат самому Порошенку, ну, а ремонт буде зроблений за залишковим принципом. Аби як. На тяп-ляп.
          Ну ось, і будь ласка, результат.
          Тому, нема чого оборюватися. Всі дії Порошенка досить зрозумілі та прораховани. Красти і вбивати. Ось його гасло, його життєва парадигма. Тому, трагедія в Одесі, це вже просто статистика. а не привід обурюватися.
          А він, між іншим, досі при владі. То лі еще буде....
          То ж, або звикаємо та аплодуємо Порошенку, або...не знаю, що або...або щось....((((

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1500164003378717&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

Тимошенко: Саакашвілі не політичний союзник, він наш політичний опонент.
ibanderivez


          Дійсно, скільки можна?
          Я вже разів п'ять чи шість чув, як Юлія Тимошенко пояснювала, що Саакашвілі ніякий не союзник. Що вона захищає не політика Саакашвілі, вона захищає його права, як людини. Навіть не дивлячись на убогість цієї людини.
          Так само вона і наші права захищає. Ми ж не політики. І серед нас також багато убогих. Але для неї головне, що ми всі люди. У яких є права. Ось ці права Тимошенко і захищає. А не конкретного, такого що з'їхав з розуму, політика Саакашвілі.
          Що тут незрозумілого?
          Я розумію, що йде шалена компанія по розкрутке чергового месії, який повинен врятувати олігархічну зграю. Тепер вже запозиченого месії. Не дивлячись на те, що у власній країні він обделався по самі вуха, і грузини дали йому під зад такого пендаля, що він вилетів з країни, і боїться повертатися назад. Але для українців, вважає олігархічна мафія, цей непотріб ще згодиться.
          Хоча, і українці вже зрозуміли що це за пройдоха та прохвост. Ось тільки міхоботи, вони ж порохоботи, продовжують гнати хвилю співчуття та поклоніння політичному бомжу Саакашвілі. Мало того, що він незаконно отримав громадянство України, і незрозуміло якої країни він зараз громадянин, так ще незрозуміло, чий він політик. Тут в нього якась куплена партейка, а в Європі він представляє свою грузинську партію. До речі, десь читав. що його фракція в грузинському парламенті майже повністю розвалилася. Депутати повтікали до інших фракцій. То чий він політик, грузинський чи український? Це вже навіть не сюр, це вже якесь міждержавне лохотронство.
          За його поведінку в Україні можна довго говорити. Саме поведінку, а не політичну позицію.
          Він жодного разу не засудив тарифний геноцид українців. Виходить, погоджується з ним.
          Стосовно с/х земель, Саакашвілі повністю на боці Порошенка, який намагається їх розікрасти.
          Те, що завдяки Порошенку на фронті гинуть десятки тисяч українців, його взагалі не хвилює. Один раз туди поперся, його там нагнали бійці, то тепер він і не згадує за фронт, за війну.
          Таке само Саакашвілі підтримує Порошенка і в питанні знищення медицини, знищення пенсіонерів, знищення державних стратегічних підприємств.
          Один тільки факт продажу всієї енергетики Грузії Путькіну про все говорить. І це зробила не ця влада. що зараз в Грузії, це зробив Саакашвілі, коли царював там.
          То він і в Україні хоче те саме зробити?
          Короче, українці, слухайте, що каже Юлія Тимошенко. Це справжній український політичний діяч, а не якійсь залетний пройдисвіт Саакашвілі, який намагається використати Україну в своїй нарцисичній акцентуації та меркантильних цілях.

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1497560706972380&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

Лідер України
ibanderivez


          Лідер країни, це більше ніж Президент. Більше ніж Прем'єр-міністр, більше, ніж голова ВР.
          Лідер країни, це більше. ніж всі ці троє разом взяті.
          Лідером України ось вже років 10--12 є Юлія Тимошенко.
          І тільки політичне нехлюйство, політична продажність українців заважає Юлії Тимошенко стати на чолі країни. Не знаю що це, гени нації чи вади росту політичної культури, час покаже.
          Але якщо такий лідер, лідер суспільної думки, лідер всіх економічних процесів, лідер в розумінні місця країни в світі, якщо такий лідер стане на чолі країни. то ця країна візьме такий шалений темп в своєму розвитку, що стане беззаперечним зразком успішної країни для інших країн світу. Навіть для ЄС та США.
          В когось ще є сумніви, що Юлія Тимошенко повинна найближчим часом очолити Україну?
          Впевнений, таких вже нема. Ну, окрім олігархічної мафії та тих, хто біля цієї мафії годується.

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1494464137282037&set=a.278281072233689.65274.100001553951027&type=3&theater

Парад Порошенка.
ibanderivez


            Парад. Парад завтра!
          Танки, танкетки, підтанкетки. Гармати, кулемети, автомати, пістолі. Міномети, гради, громи, блискавки. І все це бряц!, грюк!, шмяк!
          Страшно.
          Ні, не Путькіну страшно. Мені. Нам повинно бути страшно.
          Путькін сміється. Путькіну і так все відомо. Скільки заржавілих танків та бронетранспортерів у нас в армії, скільки гармат, мінометів та кулеметів ще часів першої світової війни. Про все це йому рапортує сам Порошенко, агент Путькіна та Гавнокомандувач п'ятої колони в Україні.
          Страшно повинно бути нам. Порошенко демонструє нам, яка в нього зброя є проти нас. І з якої він буде без роздумів стріляти, якщо ми захочемо прибрати цього колаборанта та мародера, цього кремлівського віруса Petya.
          Тому, це парад не Збройних Сил України. Це парад Порошенка. Це він приміряє на себе еполети диктатора. Звісно він не Сталін, не Гітлер, і навіть не Путькін. Навпаки, він підлеглий Путькіна. Таки люди, як Порошенко, не можуть і не вміють бути самостійними, не можуть приймати рішення. Але, на своєму, холуйсько-кремлівському рівні, він може наробити біди.
          Він вже особливо не приховує своїх намірив. Вже сьогодні відкрито погрожував опозиції. А хто опозиція у нас? Звісно це партія Батьківщина та сама Юлія Тимошенко. Не міхі, не рабіновичи, не ляшкі, не бойкі, не мостовие, а Тимошенко.
          Саме Тимошенко він вже взяв у приціл. В інформаційному полі вже йде шалена артпідготовка. Всіх вигнав на цей фронт. Навіть з Греції бувшу валютну проститутку підняв з ліжка та притяг в Україну гавкати на Тимошенко.
          Ну, не знаю. Тимошенко вже все здавалося би пройшла, всі випробування, всі тортури, і психологічні і фізичні. І все витримала.
          Але танків проти неї ще не випускали. І проти нас також. Якщо хтось думає, що це тільки проти Тимошенко, мовляв, а...хай пуляє. Ні, це і проти нас також. У Порошенка зараз два ворога. Страшних ворога. Страшніше сотні Путькінив, страшніше всієї його армії орків.
         Ці вороги - ми, і людина, яка здатна очолити спротив народу, це Юлія Тимошенко. Це і є ті два ворога Порошенка, народ і Тимошенко. Ми, ментальні вороги Порошенка, його генетичні вороги. Ми несумісні з ним ні в чому. Несумісні навіть не розуміючи цього. Це в нашій підсвідомості.
         А він це розуміє. Тому і показує нам, як він буде нас приборкувати. Пряником не виходить, бо  всі пряники він розкрадає, то буде приборкувати танками, снарядами, кулями.
         Впевнений, Тимошенко і тут вистоїть.
         Але чи встоїмо ми...?

Джерело -
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1478117055583412&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

Дот Рошен
ibanderivez


        Віталя, - звернувся Порошенко до Віталія Кличка, - Ось скажи мені, дивергенція чи  конвергенція,  буде CAPEX якщо бесса? Бойент, це наслідок блокейджа чи краще блю-чіпс? Якщо ти бондхольдер, то який брокераж? А рамбур з хеджем чи просто оверсолд? Якщо ти скажеш, що це таке, то я підтримаю тебе на виборах в Президенти України і зніму свою кандидатуру. Хоча моя кандидатура узгоджена і затверджена Путіним. Ось, пан Фірташ і пан Льовочкін  можуть підтвердити. Якщо не скажеш, і таки підеш на вибори. то тобі буде і хук зліва, і хук справа, потім аперкот і на завершення свінг. Політичні звісно, політичні. І ти станеш політичним трупом, а не Президентом. А якщо не скажеш і не підеш на вибори та підтримаєш мене, то ми тобі гарантуємо посаду мера Києва. Там всього цього знати не треба. Якщо був Льоня-Космос, то і Віталя-Вишибала може бути.
        Це, як ви зрозуміли, та сама віденська полуношна зустріч.
        Потім Порошенко прийшов до Охендовського.
        Міша, - Порошенко до Охендовського, - Ми з'ясували, що може буде другий тур з Тимошенко. Ось тобі 200 гривень, намалюй більше 50%, ну, припустимо, 54% за мене в першому турі. А коли я стану Президентом, то отримаєш бонус, - медальку.
        Після цього зазирнув в Конституційний суд:
        - Голова, ось тобі 100 гривень, скажеш на інавгурації, що я чист, акі херувім. Не маю ні бізнеса, нічого. Як стану Президентом, то ти отримаєш індульгенцію, підвищення зарплати та бешеную пенсію.
        Ось і все, товариство! Ось так була окупована Україна. Це і є та гібридна війна. Гаряча, відволікаюча фаза на сході, а головна, тиха та непомітна фаза, в самому серці України, в Києві. Порошенко згадує тільки гарячу фазу, але не згадує головну фазу, коли він, ставленик Путькіна, захопив владу в Україні.
        Але, захопивши владу, треба ще й вміло нею скористатися. Порошенко вмів себе маскувати та проходив крізь краплини, коли був під кимось. Під Кучмою, під Ющенко, під Януковичем. А коли сам став Паханом, то з'ясувалося, ще не по Пецьке шапка. Під цією шапкою Пецін дах поїхав. Від тих можливостей красти, які раптом перед ним відкрилися.
        Для того, щоб м'яко та безболісно капітулювати та увійти в склад Мордору, треба, як мінімум, щоб Порошенку довіряв народ, а як максимум, щоб полюбив. А для цього треба було  для цього народу щось зробити. Що він для нього зробив, ми бачимо. І що для себе зробив також бачимо. Тому, про любов до Золотого Пітушка якось не йдеться. Йдеться вже, як мінімум, про відставку Порошенка, а як максимум, про четвертування його на Майдані, спалення в залізній діжці та розвіювання праху в якомусь привокзальному сортирі.
        Тепер Порошенку треба вже думати не про наступ в цій гібридній війні, а про оборону. Він скрізь оточений ворогом, народом України. Його влада вже розповсюджується тільки на будинок Адміністрації на Банковій, який він перетворив на цитадель нашпиговану кулями, бомбами, гранатами та бронежилетами. Дот. Довготривала оборонна точка. Ну щодо "довготривала", це відносно. При тому темпі, який взяла сучасна історія, і день довго триває. А потім все. І на уламках пецевласття напишуть наші імена.
        Порошенка не захистять і ті тисячі преторіанців, які сидять в тому доті. Життя можна віддати за ідею. Можна за імператора, там сакральність є, майже ідея. А хто буде віддавати життя за пітніючий, переляканий лантух жиру, що висить на кістках, у якого нема а ні ідеї, а ні сакральності? Та Господи, скажуть в решті-решт пеціни преторіанці, нате це лайно, робіть з ним що хочете.
        Тому, товариство, нема чого ходити похнюпленими та безпорадними. Тримаймо себе в фізичній та психологічній формі,  у нас попереду вільне та заможне життя, а у Порошенка довічний відпочинок на нарах. То ж давайте цей його відпочинок наблизимо чим скоріше.
        Ну, а поки накопичується кінетична енергія, готуйте охоронців шоколадного тіла до  процесу його здачі. Наприклад, підійдіть до шлагбаума на Банковій, і з чистою цнотливою посмішкою, дуже лагідно запитайте у церберів шлагбаума - "А крадій Порошенко зараз тут?" Або, - "А корупціонер Порошенко зараз тут?". І щоб вони не відповіли, кажіть "дякую", та весело і невимушено йдіть далі по своїх справах...А цербери хай думають та офонарівають. Психічна атака дуже гарна річ...)))

Джерело -
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1475002925894825&set=a.953587708036352.1073741838.100001553951027&type=3&theater

Не міхі, не віталіки, а таки Тимошенко не дає спокійно спати Petya Порошенку.))
ibanderivez
Read more...Collapse )

Смішно, але терорист Порошенко, збирається захистити мене від терористів.
ibanderivez
Read more...Collapse )

Забудькуватим. Янукович, Порошенко, концерн "Антонов", Тимошенко.
ibanderivez
Read more...Collapse )

?

Log in

No account? Create an account