Україні - українську владу!


Previous Entry Share Next Entry
"Каменюка розбрату" від Порошенка.
ibanderivez


        "Каменюка розбрату", це з міфу про аргонавтів. Тоді Ясон кинув в натовп ворогів каменюку, і вони, подумавши, що це зробив хтось з них, перебили один одного. І Ясон переміг.
        Звісно Порошенко не Ясон, він не шукає золоте руно, він його вже давно вкрав, але те, що ми, українці, є для нього ворогами, то це однозначно.
        І він вже неодноразово використовував цей ясонівській винахід собі на користь, вкидаючи в інформпростір різні, таки, що дратують суспільство, теми, відволікаючи його від своїх темних делішек та брудних корупційних оборудок.
        Народ легко вівся на ці провокаційні каменюки і влаштовував в мережі мегасрач, не звертаючи уваги на підозрілі рухи Порошенка біля наших бюджетних грошей, які він в цей час робив.
        Але народ не бився між собою, як це було у випадку з Ясоном. Просто контрольований срач.
        Останній вброс від Порошенка щодо блокировки рашистських інформаційних ресурсів поділив суспільство на два табори. Одні, ті що живуть в парадигмі війни з Рашкою вважають, що це треба було зробити давно, інші, мабуть під впливом тієї ж пропаганди від Порошенка, яка ось вже три роки вбиває в підсвідомість народу, що війни нема, вважають що в них повинні бути всі свободи, які є під час мирного життя. Тобто, у однієї половини війна є, у іншої, війни нема.
        І ось цей вброс, особливо дивлячись на реакцію тих, хто вважає, що війни нема, і вони можуть вільно доносити ворогу всю інформацію, яка йому потрібна, може привести до того, що ми вже можемо почати і битися між собою. Ніхто з нас не буде битися за Порошенка, наполягаючи, правильно він зробив, чи ні. Одні будуть битися за Україну, інші за рашистські феесбушні цяцькі. Порошенко в цей час, як завжди, буде робити своє.
        В зв'язку з цим я хочу запитати і нагадати.
        Ми що, забули що Порошенка привели до влади Путькін і Фірташ, - "абинеюлька"?
        Ми що, забули що Порошенко за весь цей час при владі зробив Україну самою найбіднішою країною в світі з самим жебрацькім в світі народом?
        Ми що, забули, що Порошенко, по крадіжках і корупції, переплюнув всіх Президентів, що у нас були?
        Ми що забули, що він готується вкрасти останнє, що ще є у нас, - землю, - і тоді вже країна остаточно зірветься в прірву?
        Ми що, забули, що Порошенко є брехуном, крадієм, корупціонером, колаборантом, людиною психічно неадекватною, людиною, яка впровадила небачений в світі непотизм, людиною, яка взагалі знаходиться на посаді Президента незаконно?
        Ми що, забули, що ще вчора треба було прибирати його з влади та саджати на довічне?
        То може використаємо цю дурну енергію, яку ми витрачаємо на сварки між собою, на надзвичайно корисну для країни, для держави, для кожного з нас, справу, - таки викинемо цього смердючого шоколадного кабана з Банкової?
        Чи переб'ємо один одного?
        А?

Джерело -
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1384161234978995?pnref=story

?

Log in

No account? Create an account