Україні - українську владу!


Previous Entry Share Next Entry
Порошенко, облгаз і кольт....
ibanderivez


Після обленерго, був сьогодні в Полтавгазе.
Що перший, що другий до державних установ не мають жодного відношення. Це бандитсько-рекетирські групіровки, якими керує Порошенко.
Там навіть повітря просякнуте барски-презирливим відношенням до людей. Люди там сприймаються, як жалюгідні прохачі, що відривають від роботи їхніх благодійників.
Все що кажуть ці благодійники не повинно викликати жодних сумнівів та підозр. Якщо сказали. що в тебе борг 700 грн, то ти повинен мовчки дістати гроші і заплатити. Якщо ж з'ясовується. що там боргу нема, а навпаки, є переплата, то цих венценосних осіб охоплює невиразна лють. Ти стаєш їхнім особистим ворогом.
У народу всі розмови саме про це. Про борг, якого нема і який є, про субсидії, які то дають, то не дають. Про ціну на газ не згадують. І про Порошенка також. Я один там матюкав його.
Тимошенко. 2009 рік. Ціна 1 куб.м. газу 0,484 грн.
Порошенко. 2017 рік. Ціна 1 куб.м. газу 6,879 грн.
В 14 разів!!!
Народ цією, 14-кратною дубиною мабуть так оглушило, що він ніяк не може прийти до тями. Тільки бігає та з'ясовує чому борги і скільки платити.
Здається, що саме це і є метою Порошенка. Щоб народ не шукав, а звідки ж роги ростуть, і з'ясувавши що вони ростуть з шоколадного котелка Порошенка, відірвав би їх разом з кучерявим котелком, а ось так, бігав, з'ясовував, лаявся, стояв в чергах. Щоб був при справі.
Каже мені, та що з того боку:
- Вам треба кожен місяць, з першого по п'яте число, телефонувати нам та повідомляти показники лічильника.
Запитую:
- Не зрозумів, ви жартуєте?
- Чого б це я жартувала, так треба, - відповідає благодійниця, - дзвінки безкоштовні.
Я вже почав намагатися просунути голову у віконце, щоб ближче подивитися в її ясні очі:
- Ви що, вважаєте, що мені більше нема що робити, як наярівати по телефону, хай і безкоштовному, щоб повідомити про показники лічильника? Ви в своєму розумі? Які будуть показники, я заплачу і все. І нікуди телефонувати не збираюся!
Може здатися, що це ідіотизм, але там це норма. Там щиро дивуються, чого це я, їхній холоп, відмовляюся їм телефонувати. Чого це я нагадую їм про їхні обов'язки, про те, що це я плачу їм, а не вони мені.
Короче, повним ходом йде перебудова народу на закріпачене бидло, всіх суспільних та господарських відносин на відносини безправного раба та пихатого пана і його вертухаев.
Інтуїтивно, - "лап-лап", там де кольт повинен висіти.....поки нема ще....((((

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1387609607967491&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

?

Log in

No account? Create an account