Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

Сценарій: Пеця на Вову, Вова на Пецю.        Не секрет, що всі 29 років Україну та українців сношає кремлівсько-олігархічна мафія. Народ десь внизу. Чи то отримує задоволення чи то вже політично помер.
        Хоча, з кожним роком Кремлю все важче утримувати Україну у путькіних рукавицях. Вигадуються різні сценарії "правильної" передачи влади від Кремля, знов таки, Кремлю. Сценарії все вишуканіші і все довше за реалізацією.
        І все заради того, щоб не допустити до влади Юлію Тимошенко, єдину людину, яка зупинить цю кремлівську навалу та зробить Україну дійсно незалежною та заможною країною. До Тимошенко це був В'ячеслав Чорновіл, ми знаємо, як Кремль його нейтралізував, тепер це Юлія Тимошенко.
        І ось цей сценарій був написаний багато років тому і наполегливо вмонтовувася в голови українців.
        Ось, приблизний, покроковий, поактовий вигляд вистави, яка готувалася багато років, і тепер наближається до фіналу.
        АКТ 1.
        До виборів Президента в 2019 році, по всіх ТВ каналах розганяється майбутній тимчасовий замінник Президента, оскільки Порошенку на цих виборах нічого не світить. Тимчасовий Президент повинен бути абсолютним ідіотом, в нього не повинно бути команди, який би був повним профаном в державобудівництві і у якого не було амбіцій захопити владу собі.
        На цю роль ідеально підійшов Зеленський. Його пошлятина, різні шоу, серіали "Слуга народу", "Свати", подавалися як демократична критика, а сам фрік Зеленський таким собі безкомпромісним прадорубом, якого любить народ.
        Але ця підготовка йшла без прив'язки до виборів. Щоб народ повністю загруз у цьому віртуальному ідіотизмі, який продукував Квартал-95.
      АКТ 2.
        Висунення Зеленського повинно відбутися несподівано. Щоб народ охопила ейфорія від майбутнього ЗЕленого місії, і щоб ця ейфорія протрималася до виборів.
        Але перед цим відбулася домовленість з Зеленським. що він на цій посаді тимчасово, і не буде заважати Системі робити з Порошенка ангела во плоті, переслідуючи політично та відкриваючи на нього абсурдні кримінальні справи, замість тих, за якими Порошенку дійсно довелося би все життя провести за ґратами. Навіть до посадки його в СІЗО, де він би зміг наростити свій рейтинг, як політично гонімого, а потім під фанфари вийти звідти, щоб знов вмоститися на Банковій.
        Доказом тому є неодноразові запевнення Зеленського, що він буде тільки один термін та обіцянки, що якщо він порушить закон, то сам піде. Тобто, в будь-яку мить, як тільки кремлівсько-олігархічна мафії побачить, що у Порошенко достатньо підтримки, щоб йти на вибори та вигравати. Звісно з фальсифікаціями, підлогами, покупками голосів, але вигравати.
        АКТ 3.
        Безпосередньо вибори. Мало того, що Порошенко не вигравав вибори навіть в самих райдужних фантазіях, так він і не потрапляв в другий тур. Тому, треба було перетворити другий тур на перший. Щоб в другому турі опинилися кремлівський Зеленський і кремлівський Порошенко.
        Звісно це була важка задача, тому що Юлія Тимошенко три роки поспіль очолювала всі президентські рейтинги.
        В цьому випадку, вся надія кремлівсько-олігархічної мафії була на наш ватний народ. Що він, не зверне уваги та не буде обурюватися кричущим фальсифікаціям, які планувалися для того, щоб відсунути Тимошенко на трете місце та поставити замість неї Порошенка.
        АКТ 4.
        Тепер Система повинна помножити Зеленського на нуль. Хоча він і так був нулем. Але в головах народу ще буяла би примара "народного Президента", "свого хлопця", "нового ліца". Ось щоб позбутися цієї примари, щоб народ насправді побачив, що на Банковій оселився ідіот, кремлівсько-олігархічна мафія мало того, що повинна продовжити те. що робив Порошенко, мало того, що всі його кадри залишити на посадах, так і почати приймати жахливі закони, піднімати ціни і далі, почати загравання з агресором Рашкою, з Путькою, на загал все те, щоб той самий ватний народ зненавидів Зеленського.
      ВІДСТУП. Всі ці чотири акти були успішно втілені в життя.
        АКТ 5.
        Це вже фінальний акт. Ну, якщо не вважати майбутніх виборів.
        Цей акт відбувається прямо зараз, в реальному часі, на наших очах.
        Зараз Порошенко подається, як істинний патріот, як Президент при якому народ жив, як кіт в маслі, як професійний та мудрий керівник держави. Хоча той же народ, ще рік тому ненавидів Порошенка більше, ніж зараз Зеленського.
        Але мозковий штурм ватного народу набирає обертів, по всіх телеканалах йде порошенкозомбування, Система почала створювати з Порошенка політичного страждальця, який ночами думає про долю України, який знов готовий віддати за неї своє нікчемне життя.
        В мене навіть підозра, що Порпошенко і зовнішно підготувався до цього останнього акту. Таке враження, що він навмисно півроку не їв, щоб схуднути до стану розіп'ятого на хресті та бути схожим на нещасного мертвяка. На жалість вирішив давити. Але в той же час готового в мить воскреснути і знов вмоститися на Банковій та почати відновлювати свої запаси в офшорах, які схудли під час збору зброду під судом, для його підтримки.
        Звісно, якби йому не хотілося, але для цього треба сісти в тюрму. Ненадовго. Але сісти. Це майже гарантія, що ватний народ воспилає любов'ю до такого праведника, прийде до тюрми, порве кайдани та на руках винесе Порошенко. На свою голову та на свою шию.
        Ось так.
        Запитаєте, чому Юлію Тимошенко народ не звільнив з тюрми, або хоч би не обрав Президентом в 2014 році? Всім же було зрозуміло, що це політичні репресії. Що було підтверджено і Європейським судом з прав людини.
        А ви згадайте. що було на всіх телеканалах в той час. Майже цілодобова йшла оголтела травля Тимошенко. Хоч вона вже була у в'язниці. Але оббріхування продовжувалося, продовжувалося цькування, дифамації. Той же Зеленський створював принизливі шоу, де ображав Юлію Тимошенко. А народ то ватний, кушав все це лайно і вірив.
        Так само будуть вбивати цьому ватному народу, що Порошенко ангел.
        Ну подивимося. Хочеться вірити, що не увіб'ють....

Джерело -
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2459323894365066&id=100008624386869
Tags: Зеленський, Порошенко, Тимошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • 100 млн.

  Вже днів чотири ці 100 мільйонів носяться по мережі. "Гади американці, гад Джо, обдурили, такі-сякі..." Мда... По-перше, США, це…

 • Полтава. Земля.

  Два-три дні тому, як стало відомо, що Юлія Тимошенко приїжджає в Полтаву, олігархічні шавки, боти, ватники, здійняли в соцсетях та на місцевих…

 • Санкції РНБО, як зручний інструмент корупції та узурпації влади.

  Цей пост був видалений на Фейсбук. Оооо, дуже зручно...дуже.... В свій час Порошенко, якого Ющенко призначив Секретарем РНБО,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments