ibanderivez

"Санкції" і Порошенко.

Невже когось вражає вся ця возня ОПи Зеленського начебто проти воров-олігархів? Два роки мовчки крали, а тут раптом взялися кошмарити своїх хазяїв. Ну смішно же...)))

Ось витягли Харківські угоди. Так, це без сумніву злочин. Але не кремлівській шестерке Зеленському піднімати прапор боротьби за Україну. І він його не піднімає. Це одна з димових гранат, які він час від часу кидає в інформаційне поле. Щоб за цим димом народ не бачив тарифний цунамі, який все більше набирає сили. Щоб забули про крадіжку ним нашої землі. Щоб загубилася в цьому безладі справа "вагнеровців". І ще дуже багато "щоб"...

Але є одна особливість. Якщо ці ерзац-санкції, хоч і холостими пострілами, але стріляють по різним мертвечукам, фірташам, козакам, то по одній людині і таких холостих пострілів нема. Так, по мегавору, по Порошенку. Навіть дійшло до того, що Порошенко сам проти себе почав вигадував ці санкції. Сам в себе купує телеканал, здіймаючи вереск, що його хочуть прижучити, як і інших. Ну і фішка Порошенка, паблісіті, - Я патріот, я і там був, і там стояв і там помирав за Україну! А вони, - збільшуючи децибели та додаючи металу в голосі, продовжує Порошенка, - Хочуть мене, пораненого на кримських та донецьких фронтах, смертельними санкціями вбити! 

Особливо, як вважає Порошенко, це повинно спрацювати на фоні кремлівського агента Мертвечука. Мабуть він не знає, що ми знаємо, що статус Соколовського(Мертвечук) і статус Лоліти(Порошенко), однаковий - агенти ФСБ/КДБ.

"Вирок Порошенка", Зеленський, таки пожалів Пецю і однім словом згадав його у справі Харківських угод. Хоч якось зробити його жертвою режиму.

Але Зеленський на те і Зеленський, щоб робити все через задницю.

Взагалі-то, Порошенко нахвалював Януковича за Харківські угоди. І якби був тоді депутатом. то точно голосував би за них. Але притягти його до відповідальності по цій справі точно неможливо. Він не голосував за ці угоди і не приймав участі в їхній розробці. 

Але то таке. 

Подельник Порошенка по фальшуванню виборів-2019,  Зеленський, навмисно приплітає до Харківських угод Порошенка. Але не для того, щоб його посадити, а навпаки, щоб не посадити. Таким чином йде імітація уявного протистояння вора Порошенка з вором Зеленським. А насправді Зеленський тупо піарить Порошенка. Звісно суд не визнає причетності Порошенка до цих угод. І це додасть Порошенку білосніжності, пушистості, а головне, рейтингу. Як гонімого владою, як жертви режиму. Хоча у Порошенка вже назбиралося декілька довічних термінів за його злочини. Але по них Зеленський не буде нічого робити. Звісно, умовно "Зеленський", сам Зеленський ніхто, болванчик. А при владі той же Порошенко з бригадою олігархів. І саме він розкручує цю піар-кампанію проти себе, а в кінцевому рахунку - за себе.

Хтось бачить різницю між тим, що робив Порошенко з 14-го по 19-й роки, і що робить зараз Зеленський? Її нема. Тут вже не враження, а повна реальність керування всіма процесами саме Порошенком.

Бачите, як він регоче?

А над ким регоче?

Та над нами, над нами....((((


Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/3820053278056433

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.