ibanderivez

Добре але мало.

Повністю підтримую!

І нема чого розмазувати соплі та волати "це ж наша власність!", озиратися "кому це вигідно?" та решта миролюбних та гуманітарних сюсюканій.

Це не наша власність. У нас. в нашій країні нема нашої власності. Навіть наше життя не належить нам. Все є власністю всіх шести головних ставлеників Кремля, починаючи від комуняцкого маразматика Кравчука, закінчуючи мародером Порошенко та ідіотом Зеленським. Та їхній челяді, що обслуговує всіх цих кремлівських падлюк та воров.

І вигідно все це виключно тільки нам. Не толерастним європейцям, не американцям, які саме такими засобами влаштували собі гідне життя, а тільки нам. Ніхто за нас не буде розбиратися з цим кублом корупціонерів та кремлівських холуїв.

Єдине, що погано, так це те, що не поставили там ряд шибениць та не поразвішували на них всю шваль, що нищить нашу країну та українську націю. Це у українців така фішка, почати гарну справу, і зупинитися не довівши її до кінця. І вже наша, невеличка історія новітньої України довела, що це хибний шлях, не можна кидати те, що вже розпочали, тоді все повернеться на круги своя. Але ми продовжуємо бити головою цю бетонну стіну, розбиваючи не стіну, а свої голови. А треба по-дорослому та ефективно, - тонна вибухівки, і стіни нема. Сотня шибениць, і вся мразь полетіла в пекло. Ось тоді і власність буде нашої фактично, а не декларативно, і вигоду ми отримаємо, заживемо по-людські.


Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/3837366302991797

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.