ibanderivez

Протест і результат.

Цікаве у нас народонаселення.

Збирається якійсь протест, космонавти отметелілі людей, вони так нічого і не добившись, попленталися додому.

Народонаселення, - Ууу, гади, людей б'ють, хфашисти, звіри....ось прийде час, ми вам покажемо...будете драпати...

Час приходить, час проходить, ніхто нікому нічого не показує, ніхто нікуди не драпає.

Ще збирається протест. Космонавти нікого не б'ють, протестувальники розмалювали стіни, і нічого не добившись, розбіглися по домівках.

Народонаселення, - Ууу, гади космонавти, нікого не били, хфашисти, знущаються.

На додачу ще і самих протестувальників облаяли, не так протестують, провокатори, підстава, це Аваков все, це Пеця Потрох, це Америка мутіт. Треба мирно протестувати, нікого не чіпати, нічого не писати, бажано виходити з повітряними кульками та квітами.

Наче ідіотизм та шиза не передаються від людини до людини, це суто психічні розлади, або ще якось, за спадком там чи генами.... 

Але, дивлячись на наше народонаселення, виникають сумніви в цьому твердженні. Ідіотизм і шиза таки передаються від людини до людини. Від ідіота та розумового імбецила Зеленського. При чому масово. Не знаю як, повітряним шляхом, через відосіки чи флюїди, але передаються. Воно ж видно неозброєним медичними засобами оком. Який полудурок Зеленський, таке саме і народонаселення.

Я не розумію і протестувальників. Навіщо виходити на протест с законними, конституційними вимогами, отримати по голові кийками,  і нічого не добившись, розійтися по домівках? Яка мета цього мазохістського видовища? Що вони хочуть цим сказати?

Якщо знаєте і бачите, що влада безбожно краде, безперервно порушує Конституцію, і її ніяк неможливо зупинити, то виходити на протест, заздалегідь передбачаючи тільки отримати каліцтва від космонавтів і все, розійтися, то це ж безглуздя суцільне.

Якщо влада краде, ігнорує Конституцію та всі закони, то таку владу треба викидати з влади. А не програмувати протест, як вербальний, з якими то перемовинами, термінами. Які перемовини, які терміни? Владне ворье краде у нас нашу країну, нашу державу, тут і зараз. І таку владу треба викидати з кабінетів тут і зараз. Без перемовин та термінів. А не повзти додому побитому та покаліченому, так нічого і не добившись.

Хоч би вчилися на власному досвіді. Він є у нас. Був протест, який влада виконала повністю. Це Майдан-2005 року.

Його організувала Юлія Тимошенко. Вона тоді закликала Майдан стояти до кінця. Поки не будуть виконані всі вимоги. Тоді у людей ще не були загажені мізки різними януковичами, порошенками, заленськими, вони адекватно все сприймали і підтримали заклик Юлії Тимошенко стояти до кінця. І вистояли. І добилися свого.

Навіть Майдан 2014 року хоч і не був організований Тимошенко, але він відбувся з її іменем.  І тоді вона, як тільки вийшла з в'язниці, одразу закликали людей не розходитися. Але робота по її дискредитації, проведена Януковичем та Манафортом, дала свої плоди. Плюс, до них доєднався Порошенко вже на самому Майдані. Всі пам'ятають провокації, які Порошенко влаштував щодо Тимошенко, як тільки вона з'явилася на Майдані? Ну ось, за ці три роки, поки Тимошенко була у в'язниці, у народу через ЗМІ вийняли мізки з голови і засунули туди солому. Як наслідок, на цей раз Майдан не послухав Тимошенко і розбігся. Наслідки цього акту громадянського суїциду всі знають і бачать. Порошенко і Зеленський за ці сім років практично знищили Україну.

А поки ще не було жодного, подібного Майдану-2005, ефективного протесту, всі вилітали у свисток.

І жодного, подібного Юлії Тимошенко, лідера, в Україні нема. Всі або продаються, або є кремлівськими крисами, або таки пихаті від власної величі, що і підійти неможливо, або окрім власного рейтингу, цієї любої цифірі, нічого не бачать.

Тому ми і маємо таких протестувальників і таке народонаселення.

Тому, моя порада справжнім, а не декларативним патріотам України, - поверніть собі гідність зразка Майдану-2005 року, зверніться до Юлії Тимошенко та запросіть її очолити Рух звільнення України від кремлівських щурів та олігархічних гнид.

Ось тоді буде справа і буде результат.

Якщо так не зробити, то ці два кремлівських покидька та вора, що на фото, будуть з вас весь час реготати.


Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/3840258899369204

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.