ibanderivez

Беспредел

В беспределі по відношенню до суддів Конституційного Суду, мене дивує не те, що робить ЗЕлупа, з ним все зрозуміло, це еталонний пацієнт психлікарні з діагнозом шизофренія, при чому, в самій злобній та буйній її формі.

Мене дивують деякі люди, які радіють цьому беспределу. Я не можу зрозуміти. це інтелектуальна деградація, чи вони вже народилися з генами рабів.

Але тут не треба мати багато розуму, щоб зрозуміти, що радіючи та погоджуючись с беспределом ЗЕлупи, вони автоматично переводять себе в статус рабів. Рабів ЗЕлупи. Тепер він їхній хазяїн і може робити з ними все, що завгодно. Наприклад, своїм указом скасувати свідоцтво про народження будь-кого, хто йому не подобається або заважає. А потім і вбити його. З одним єдиним поясненням - "задля безпеки держави". В перекладі з мови ЗЕлупи це пояснення виглядає так - "мені так хочеться".

Ці люди не розуміють, що тепер апелювати до законів, які регулюють всі суспільні відносини, вони вже не мають а ні права, а ні можливості. Тому що цих законів вже нема. Є один закон, закон ЗЕлупи - "Мені так хочеться!".

Але ж в нашому Всесвіті панує рівновага. Яка є запорукою взагалі існуванню Всесвіту, Сонячної системи та людству зокрема.

І якщо який-то суб'єкт, застосовує непередбачену законами існування Всесвіту, силу, в нашому випадку ЗЕлупа з його беспределом, то незалежно від нашого бажання, автоматично з'являється контрбеспредел вже по відношенню до самого ЗЕлупи. Це не моє бажання(хоча воно є), це всесвітній закон рівноваги. Який встановлений вже не ЗЕлупою, і який своїм указом він не зможе відмінити.

Які форми прийме цей народний беспредел, я не знаю. Та і не можу знати, закони Всесвіту встановлював не я, я тільки їх сумлінно дотримуюся.

Тож, #Зеленський!, - готуйся! Мінімум, що тебе очікує, це провести решту свого нікчемного життя на кічі біля параши.


Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/3855977701130657

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.