ibanderivez

Хуйло Хуйла.

Зеленський нагороджує загиблих(вони йому вже не загрожують), на війні з Рашкою та "вшановує" їх.

Звісно, вшановує у лапках. Як може чотириразовий косяк від армії вшановувати тих, хто не відкосив від неї та загинув за Україну? Тільки як лохів з його точки зору. Головне для нього в цьому "вшануванні", це скорчити максимально скорботну рожу.

І одночасно кидає по в'язницях живих патріотів та тримає там досі тих, кого туди запроторив його подельник Порошенко. Це і "Торнадо" і фейкове розкриття вбивство Шеремета, і Стерненко, і Семенченко і ось, сьогодні, у в'язниці опинилися одеські націоналісти і ще багато прикладів.

Як це може поєднуватися в одній людині? Це, або дисоціативний розлад ідентичності, що відповідає діагнозу "шизофренік", або диверсійна діяльність, яку фінансує та підтримує сучасний Мордор, Рашка, і яку забезпечує кремлівський холуй.

Вірніше, "кремлівський холуй" більше підходить до Порошенка. При чому, материй холуй. Зеленський же, враховуючи те, що він не приймає ніяких рішень, тягне максимум на холуенка. При чому не Путьки, а Порошенка.

Якщо цей тандем, "кремліський холуй Порошенко і його холуенок Зеленський" взяти за аксіому, то всі події, які відбуваються ось вже більше семи років, мають просте та логічне пояснення.

Хоча, в такий іпостасі, нагороджувальника та вшанувальника  загиблих патріотів, одночасно поєднуючи це з катуванням живих патріотів, і при чому ще бути холуенком Порошенка може бути тільки зразковий шизофренік. Шизофренік Зеленський.

Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/4305819089479847

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.