ibanderivez

Освіченість(неосвіченість) українців.

Дивлюся, муділу Люсю всі чехвостять за те, що він сказав. що афганці набагато освіченіші, ніж середньостатистичний українець.

При чому, чехвосьтять не за те, що він муділо, який працює на вора Зеленського, а за те, що він сказав те, що лежить на поверхні.

Чомусь населенню вбили в голову, що воно дуже сильно освічене.

Але ж освіта, це не тільки знати, що 2х2=4, чи знати таблицю множення чи всі літери абетки. Навіть у вишах такий предмет, як сопромат, чи квантова фізика, або та же кандидатська ступень(Ківа вам у поміч), не гарантують наявність повної та всеохопної освіти. Або хоч би відсотків на 20%.

Освіта, це не тільки успішне освоювання та розуміння  математичних, фізичних, хімічних, та решти процесів.

Важливо ще втілити ці знання в життя. Важливо, щоб вони стали у нагоді.

Для цього ще треба бути:

- культурно освіченими

- історично освіченими

- політично освіченими

- суспільно освіченими

- громадянсько освіченими

Я вже не кажу, що українцям треба позбутися таких рис, як "дівоча пам'ять", продажність, віра у доброго царя. Натомість здобути властивість аналізувати, робити висновки, розуміти зв'язок між подією та наслідком.

Все це необхідно тільки для одного, на перший погляд простого, але досі недосяжного для українців, рішення - обрати собі владу. Свою владу. Українську владу. Владу, яка буде займатися державою, її громадянами, владу, яка забезпечить гідне життя українцям, які її обрали. І нарешті, владу, яка надасть українцям можливість реалізувати ті теоретичні знання, які вони здобули, навчаючись в школах та вишах, і яку чомусь вважають вершиною та зразком загальної освіченості.

Але якщо:

- Замість досвіченого фахівця, державника, видатного українського та світового політичного діяча Юлії Тимошенко, українці обирають урку Януковича, то яку мову можна вести про освіченість українців?

- Замість досвіченого фахівця, державника, видатного українського та світового політичного діяча Юлії Тимошенко, українці обирають крадія в династії та кремлівського холуя Порошенко, то яку мову можна вести про освіченість українців?

- Замість досвіченого фахівця, державника, видатного українського та світового політичного діяча Юлії Тимошенко, українці обирають розумово непритомного дурачка Зеленського, то яку мову можна вести про освіченість українців?

Добре, таки дії українців можна було би списати на наслідки багатосотрічної окупації України дикунською Рашкою, де знищувалася особистість, всі свободи, де головною задачею режиму було перетворити всі нації, які вони захопила, у своїх манкуртів.

Але ж частина України у свій час була в складі Австро-Угорської імперії. І тоді, в австрійський парламент, тричі обирався Іван Франко. Але українці обрали не свого видатного земляка, а ворога України графа Пініського. Потім якогось повітового лікаря, ще когось. Але не Франка. Тоді Іван Франко сказав, що українці продалися за шмат гнилої ковбаси.

Хіба можна було і тоді сказати, що українці, це освічена нація? Ну знають таблицю множення, ну і що...а зробити вірний вибір на виборах не можуть.

Те саме продовжується і сьогодні, коли на західній Україні українці голосують за іншого ворога України, мародера Порошенка. 

Тому, це не набута риса, ця продажність в крові українців. Ось її і треба позбутися. Як, не знаю...знаю, що така проблема є...

А Люся так сказав не тому що хотів поставити афганців вище за українців, він так сказав тому що сам користується цією неосвіченістю українців. Завдяки їй він зараз і у владі. Да і вся влада, з 1991 року, користувалася неосвіченістю українців. І вона, влада, вже навіть не заморочується, образяться українці чи ні. Вони, після того, що зробили з Україною та українцями,  вже знають, що не образяться. Що українці нездатні захищати себе, ще на мають а ні честі, а ні гідності. Без яких, та сама, предметна освіта, нічого не вартує.

Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/4333219216739834

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.