Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

Вибачте, пані Юлія....

приговор Тимошенко 2011 10 11

        Давайте так. По літерах. В И Б А Ч Т Е  П А Н І  Ю Л І Я .
        Так, це вам, ущербні ватні уебани, яким олігархічно-бандитсько-номенклатурне телебачення вдуло у вуха маразматично-ідіотську локшину про Юлію Тимошенко. Ви цю локшину через ніс витягли та почали її жувати. Потім ковтати, потім вона вам стала поперек горла. Але ви і тут не заспокоїлися, взяли кувалду та почали забивати ії далі, в дванадцятипалу кишку. Ця локшина вже перетворилася в каменюку, яка провокувала в кишці виразки. Ці виразки спричиняли страшенну біль, наче живіт зсередини різали ножем.
        В цій болі ви звинувачували Юлію Тимошенко, оскільки локшина, яку ви жрали, була про неї, але ваша травна система не хотіла її приймати. Це викликало у вас ще більшу лють до Тимошенко. І хоча ви розуміли, що вас дурять, але локшина була така приваблива, така файна, вам так хотілося її скуштувати навіть ціною свого життя. І ви почали  тиснути на свій живіт пальцями, намагаючись пропхати таку вам любу, таку рідну локшину далі, в шлунок. Нарешті це вам вдалося. Але це вже була не локшина. Це вже був отруйний закам'янілий шмат екскременту, який виробили гадючі шлунки Ющенка, Януковича, Азарова, Богословської, Герман, Олійника, Порошенка та решти. І ось цей шмат нарешті дістався вашого шлунку.
        Але ви навіть не ті падлюки, ви звичайні уебани, яких ці падлюки драли і продовжують драти, і ваші шлунки не здатні перетравити цю страшну отруту. Тому, у вас вже і у шлунках з'явилися виразки, виразки страшні, з кровотечею. Це майже смерть.
        Цей процес відбувався роками.
        Спочатку у вас був вибір. Між Януковичем і Тимошенко. Між розграбуванням країни, смертю і між розквітом країни. Ви обрали грабунок держави і смерть. Смерть Небесної сотні, смерть своїх рідних, смерть своїх близьких.
        Небо надало вам другий шанс. Вибір між Порошенко і Тимошенко. Вибір між занепадом України, зникненням ії, як держави та між ії відродженням. Штучні лють та ненависть до Юлії Тимошенко змусили вас зробити вибір на користь знищення вашої домівки, України.
        І ось ви лежите нерухомо, зі страшною хворобою, в очікування смерті. Ви свідомо прийшли до цього. Ви самі обрали таку страшну для себе долю. Але у вас ще є шанс. Є шанс увімкнути нарешті свій мозок, та зрозуміти, що вас надурили. Що то була не солодка цукерка, то була отруйна локшина, яка принесла велике горе і для вас, і для країни.
        То знайдіть в собі мужність вибачитися перед цією мужньою жінкою. Перед людиною, яка за вас всіх пішла у в'язницю, і ви навіть пальцем не поворухнули. щоб захистити ії. Яка одна, багато років боролася з мафією олігархів та номенклатури. Визнайте, що у вас величезний борг перед Юлею Тимошенко. Мафія знов при владі, і знов буде намагатися знищити ії. І у вас останній вибір. Або стати поряд з нею. Або померти. Або стати Громадянами своєї країни, або, як і належить уебанам, перетворитися на холопів.
        Такі лідери, як Юлія Тимошенко, на дорозі не валяються.Спробуйте вмовити її повернутися до влади та підняти країну. І вибачитися перед нею. Це не принизливо. Вибачаються сильні. Зробіть це, якщо ви українці, якщо у вас ще залишилися хоч якісь крихти гідності.
    
Tags: Президент України, Тимошенко, Україна
Subscribe

 • Освіченість(неосвіченість) українців.

  Дивлюся, муділу Люсю всі чехвостять за те, що він сказав. що афганці набагато освіченіші, ніж середньостатистичний українець.…

 • В бій за Порошенка.

  Ну тепер все зрозуміло.. Наступним мером Харкова буде ранений на всіх фронтах фронтовик Скорик, який з іконою Петьмана Порошенка…

 • Хуйло Хуйла.

  Зеленський нагороджує загиблих(вони йому вже не загрожують), на війні з Рашкою та "вшановує" їх. Звісно, вшановує у лапках. Як…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments