Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

Громадянка, Українка, Людина.

phto_27_big2

        Пам'ятаєте цей день, однотурові долпоеби?

     Ця жінка тоді за всіх нас пішла у в'язницю. Пішла у в'язницю за Україну. Не втекла за кордон, як мордоворот Овощ, як старпер Кровосіся, як решта ригівських пацюків. А Юлія Тимошенко пішла у в'язницю. Пішла, тому що в неї була совість чиста. Тому що все, що вона робила, вона робила для людей. І для вас, недоношених мудаків, в тому числі.

     Дивіться на ці фото.

     Згадуйте, як якась мусорська погань лапала її своїми брудними граблями, як ії били в колонії, як принижували ії жіночу гідність.

     Згадуйте, як тоді ви сиділи з пляшкою пива, та спостерігали цей жах, замість того, щоб вийти  на її, і на свій захист, бо вона стояла між вами та бандою Януковича.

     Згадуйте, як ви заздрили "королівським тюремним хоромам" Юлії Тимошенко та проклинали її. Це з вами залишиться на все життя.

     Згадуйте, як ви ганебно зустріли її після в'язниці. Яку обструкцію їй влаштували за те, що вона вийшла з катівні Януковича на інвалідному візку. Як ви її принижували. насміхалися, юродствували.

     Згадуйте, як в той час, коли Юлія Тимошенко перебувала у в'язниці, ваш теперішній обранець, Порошенко, працював в уряді Януковича і разом з ним розкрадав Україну.

     Згадуйте, як завдяки своїй тваринної люті до Юлії Тимошенко, ви привели до влади ще гіршого, ніж Янукович, упиря, Порошенка. Як знехтували Україною, як знищили своє майбутнє і майбутнє своїх дітей, заради тимчасового задоволення своїх низинних почуттів.

     Згадуйте, як загинула Небесна сотня, як зараз гинуть тисячі патріотів на фронті. Це також наслідок ваших дій, що в 2010 році, коли ви були противсіхами, що в 2014 році, коли ви переродилися в карамельних ватників. Агресія Путіна, це наслідок вашіх дій, це ви приводили і продовжуєте приводити до влади його маріонеток.

     Дивіться на ці фото. Це приклад мужності, стійкості, патріотизму. Патріотизму справжньому, а не тому, приторно-солодкому, рошенівському, на яке ви купилися. Уявіть собі, вас 9 млн. 857 тис штук, а ви не варті однієї маленької жінки! Ви рідке лайно, ви кубло навозних жуків, яке переробляє екскременти свого шоколадного царька. За якого, до речі, проголосувало менше людей, ніж за Юлію Тимошенко в 2010 році - 11 млн. 593 тис. 340 голосів.За якого проголосувало менше, ніж за будь якого Президента України.

     Дивіться на ці фото уроди, карамельним пальцем зроблені. Це ваш біч, ваша анафема. Після того дня, після вашого подальшого глумління над Юлею Тимошенко, ви самі, своїми руками перетворили своє життя на жах, на тисячі смертей, на занепад країни, на знищення держави.

     Так, це мої емоції. Так, це моя інтерпретація того, що відбувалося та відбувається в моїй країні.І це моє право говорити те, що бачу і те. що думаю.А що ви можете заперечити, мирнопланові бовдури? Варофка? Сучкаблох? Жидівка? Які ж ви блазні та нікчеми....


          Спільнота

Tags: АТО. война, Порошенко, Президент України, Тимошенко. Україна
Subscribe

 • В бій за Порошенка.

  Ну тепер все зрозуміло.. Наступним мером Харкова буде ранений на всіх фронтах фронтовик Скорик, який з іконою Петьмана Порошенка…

 • Хуйло Хуйла.

  Зеленський нагороджує загиблих(вони йому вже не загрожують), на війні з Рашкою та "вшановує" їх. Звісно, вшановує у лапках. Як…

 • Вистава "Пеця і Вова"

  Оце я розумію! Оце битва! Ватна лохобитва! Порохоботи - Це Зеленський нашого петьмана-гетьмана зеленочкой приснув! Гад такой!…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments