Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

ЦЕНЗОР.ДА

Цензор да

          Не, я чесно витримав паузу. З початку виборчої кампанії Президента і по січас. Чекав, може там, в Цензорі, працівники несамовито люблять Порошенка і потому рвуть на шматки користувачів, а ось Бутусов об'єктивний, він наведе порядок.

          Більше того, я навіть з ним розмовляв на цю тему. В смисле чому на Цензорі користувацкій геноцид? Банят і банят, банят і банят. Всіх, хто Пецю проти шерсті гладить.
          Каже, зараз я розберуся. Розібрався і знов каже, тебе забанили, - і надав список якихось диких пунктів правил, які я начебто порушив, і за які мене банят. Наприклад, що я розпалюю ворожнечу. Я сосредоточілся, і почав думати. Виходить, коли я називав Януковича крадієм та кремлівською марионеткою, то я не порушував цей пункт, і мене не банили. А коли називаю Порошенка крадієм та кремлівською марионеткою, то я порушую цей пункт, і мене банят.Фууу...так. Це я декілька раз так казав -"Фуу..так", - і кожен раз після такого заклинання намагався в'їхати в цю імперіческую формулу. Коли Янукович то так, а коли Порошенко, то так. Так і не вйїхав...натомість ледве не від'їхав дахом. І це навіть на "ворожнечі" не сосредотачивался.
          Кажу Бутусову, як же так, формула якась нерешаемая.
          Щас каже, розберуся. Розібрався, каже завтра тебе розбанят.
          Розбанили.
          Через тиждень забанили.
          Я к Бутусову, кажу шалят там ваші раби.
          Щас каже. І пропав назавжди.
          Через три дні мене розбанили. Потім забанили. Потім розбанили, потім забанили. Дійшло до того, що я вже був на свободі тільки пвдоби, а потім хапали під білі рученьки і в бан.
          Я ще два, чи три рази звертався до Бутусова, але там вже все померло, тихо, як на цвинтарі. Ні гу-гу.
          А тут на Фейсбуку я ж бачу, як Бутусов бореться з владою. І не просто бореться, а влаштовує суцільний буревій боротьби, шторм! Він і там, він і тут, він і здесь, всім дає поради, довжелезні опуси видає на гора. Того зняти, того призначити, туди піти, там зробити.
          Але загадковим чином не чипає Порошенка. Максимум, що дозволяє собі, це попросити когось зняти. А те, що це сам Порошенко є уродом, що це його команди виконують чиновники, що це його провина в тисячах загиблих українцях, що це він займається корупцією, тут у Бутусова все на замку, повний штіль.
          В зв'язку з цим виплила ще одна задача, який Бутусов справжній, той що ізоблічает режим словами, чи той Бутусов, який за те саме ізобліченіе режима баніт на своєму сайті всіх ізоблічітелей?
          Ну це така давня проблема, вірити словам, чи справам.
          Все ж таки вирішив, що краще вірити справам. Що ізоблічатель Бутусов, це фальшивка, а банітель Бутусов справжній.
          І тут вже простіше стало. У Порошенко багатошарова система оборони. Самий ніжній шар, це карамельная вата та шоколадні боти. Шар вище, це такі, як Бутусов, вони створюють димову завісу солідарності з народом та роблять гучні, але нешкідливі наїзди на владу, а самий верхній шар, це луценкі, герашенкі(обох статей) та решта.
          Вопчім все, Бутусов вийшов з моєї довіри, більше я нічого в нього з'ясовувати не буду, а просто виражу своє відношення в цьому плакаті.

          Оце да, скільки наваял! Думав в двох словах скажу свою мисль, а вийшла не одна сотня.
          Хоча, нічого нового мабуть не сказав, багато хто також є постійним сідельцем в бане на Цензорі....))))

           Спільнота

Tags: Бутусов, Україна, цензор.нет, інтернет
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 27 comments