Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

Думай, Порошенко, думай.....

Кто такой этот порошенко


          До Порошенка.
          Слиш, Порошенко, на фуя ти поліз в Президенти? Чого тобі, білять, не вистачало?
          Ти ж звичайний ворюга. Тільки не по фене ботаеш, а нашою мовою навчився розмовляти. Ну і кривою англіцкою. Мої друзі, хто знає ії, регочуть з тебе, коли ти косиш під англоговорящего.
          Так, в тебе є талант. Талант тирити все, що погано лежить. Тирити зі сльозами на очах.
          Ти тириш, тому що в тебе нема гальм. Ти не розумієш, що тирити, це погано. Папа тебе цьому не навчив. В нормальній країні, ти з цим своїм талантом давно би вже сидів на кічі.
          Тільки в Україні ти міг на повну розвернутися. І ти розвернувся. І якби не став Президентом, то можливо і виплакав би собі індульгенцію після Майдану.
          А тут ти взяв і стирив всю Україну.
          На фуя ти це зробив?
          Окрім тирення, в усьому решта ти ж повний баран. І в економці, і в фінансах, і в дипломатії, і в самоврядуванні.
          Але ти чомусь вирішив, що твоє місце на Олімпі. Ти сам себе за волосся витягнув під промені прожекторів. Раніше ти був непомітною сірою мишкою, варив карамелі, сидів тихенько біля влади, будував собі палаци, а тепер всі бачать яке ти мурло і який ти ворюга.
          Мало того, тепер ти, в цьому своєму запалі тирення, почав вбивати людей. Свідомою чи несвідомою бездіяльністю під час війни, за твоєї вини вже загинули тисячі українських патріотів. Ти не вартий навіть їхньої волосини, а вони гинуть завдячуючи твоїй хронічній хворобі тирити.
          То чого тобі не вистачало, скажи?
          Ти що, не розумієш, що тепер в тебе не вийде проканати під дурачка? Тепер тобі не допоможуть, як сказала Тимошенко, твої сльози та соплі. Чим більше ти угробиш українців, тим страшніша буде розплата.
          Я не знаю, що тепер тобі робити, це твоя проблема. Мені абсолютно по барабану, що буде з тобою. Але, дивлячись на те, як внаслідок твого керівництва уходять з життя найкращі сини України, як знищується сама Україна, я хочу. щоб ти, як можна скоріше пішов з посади Президента. І щоб стояв на колінах перед народом, вимолюючи в нього пощади. А там вже, як Господь вирішить. В решті-решт твоє життя не варто навіть поранення бійця, який захищає Україну, захищає твою падлючу дупу.
          Думай. Думай Порошенко. Час невпинний. І його в тебе все менше і менше.


         Спільнота
Tags: АТО. война, Порошенко, Президент України, Україна, відставка, війна, корупціонер, крадії
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 22 comments