Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

Разруха, це не Яценюк....          Я приєднуюся до шановного Пилипа Пилиповича.
            Товариство, не потрапляйте на цей гачок, на цю дурню, яка закладена в Конституції.
            Прем'єр-міністр завжди був цапом-відбувайлом для Президента. Для прикриття його темних делішек. Громовідвід для нас.
            Пам'ятаєте, при старій Конституції, коли ще був Кучка, скільки було Прем'єр-міністрів? І хто вони були? Це були сирі миши, які не мали ніяких амбіцій, їм Президент дозволяв трішки красти, але при цьому вони повинні були виконувати роль зіц-Прем'єрів. Брати на себе весь негатив, залишаючи Президенту роль всенародно обраного арбітра, незаплямованого лідера нації.
            Єдиний, хто був рипнувся, захотів грати власну гру, це був Павло Лазоренко. До речі, на фоні всіх тих Прем'єрів, він був найкращим Прем'єр-міністром. І багато зробив гарного для країни, для народу. Так, були в нього мутні оборутки, але в порівнянні з Кучкою, Януковичем, я вже мовчу за Порошенка, це був суцільний ангел. Ну, ви знаєте, що з ним сталося.
            Ця схема почала давати збої в кінці правляння Кучки. І тоді було вирішено модифікувати її. Прийняти Конституцію України, як парламентсько-президентської держави. Начебто Прем'єр-міністр тепер ставав головною фігурою в керівництві державою. Але, залишили за Президентом багато важелів впливу на Кабмін та на Парламент. Це і вето на закони, на постанови Кабміну, право різних ключових кадрових призначень. В Генпрокуратурі, СБУ, МО, право призначати суддів. І багато чого іншого.
            Тим самим, система зберігала за собою контроль над фінансами, та повну безкарність за власну корупцію.
            Цю нову конструкцію випало випробовувати Ющенку.
            І тут йому не пощастило.)))) Прем'єр-міністром, в силу різних обставин, довелося призначити Юлію Тимошенко. Хто не пам'ятає, на цю посаду рвався саме Порошенко.
            Ну і Ющенко тоді вирішив одразу взяти "бика за рога", показати. хто тут головний. Як зараз пам'ятаю відео, коли він прийшов на засідання Кабміну, сів в голові столу, і почав позиціонувати себе царем-батюшкою. А за лаштунками намагався керувати Прем'єр-міністром. Алое швидко отримав по рогах, і більше в Кабміні не з'являвся, на дзвінки Юлії Тимошенко не відповідав.
            Ну далі ви все знаєте, не буду переказувати.
            Але висновок з цього можна зробити. Ця пертурбація Конституції не вирішила головного, - відкритості врядування країною, хто саме насправді за неї відповідає.
            Янукович взагалі вирішив не випробовувати долю і повернув стару Конституцію. І поставив Прем'єр-міністром свого кореша, випробуваного та надійного крадія Азірова.
            І ось знов ще один сome back, повернули ту, Конституцію начебто парламентсько-президентської держави.
            І тут вже Порошенко, враховуючи досвід Ющенка, зробив все, щоб дві українські патріотичні політичні сили, Батьківщина та Свобода, або взагалі не потрапили в парламент, або зайшли туди мінімальною кількістю, яка би не мали ніякої ваги на прийняття кадрових та інших важливих для Порошенка рішень.                 В хід було пущено все, і фальсифікації, і маніпуляції, і брехня, і дискредитація Юлії Тимошенко. І мета була досягнута. Лоховатий народ на все це купився. Порошенко отримав такий контроль над Радою, про який не могли і мріяти всі попередні Президенти.
            Так, там відбувся неприємний для нього прецедент, інший крадіжницький клан Яценюка набрав за списками більше відсотків, ніж його Бак.
            Але, це вже дрібниці. Знищити конкурента, це справа техніки.
            В хід пішли аналогії з урядування Тимошенко. Була розгорнута кампанія, що тоді, начебто Тимошенко влаштувала війну з Ющенко,не було консолідації демократичних сил, внаслідок чого прийшов до влади Янукович і ідеали того Майдану були зруйновані.
            А ось тепер!....Порошенко та Яценюк підуть вірним шляхом, і Прем'єр Яценюк, це буде одна команда з Президентом Порошенко. Тобто, в інтерпретації Порошенка та Яценюка, тепер ніщо і ніхто не буде їм заважати займатися крадіжками та корупцієй, ніхто не буде наїжджати один на одного, все буде чікі-пікі.
            Звісно, Яценюк. це не Юлія Тимошенко. Що ми і бачимо. Корупція жахлива, але Порошенко та Яценюк прикривають один одного. І одночасно, Порошенко перетворив Яценюка в політичного небіжчика. Що і треба було досягнути.
            Яценюку туди і дорога, але в цій ситуації не він Папа мафії, Папа(або, як каже його шавка Бірюков, - Первий), це Порошенко.
            Всіма процесами керує саме Порошенко. І скандал з Боровиком, це також Порошенко. Просто про це неможливо говорити, бо одразу завалиться ця піраміда "єдності". Вона в решті-решт і так завалиться, але, як кажуть, перед смертю не надихаєшся.
            І зверніть увагу, одним з аргументів порохоботів є такий, - "Юлія Тимошенко вже була головною в країні, що вона зробила?...нічого!". Звісно, вона тоді багато зробила, але порохоботів ми не будемо в цьому переконувати. Зараз діє та сама Конституція, за якою Юлія Тимошенко була Прем'єр-міністром. Виходить, за логікою порохоботів, зараз Яценюк головний в країні. І що він зробив? А це запитання вже має право на життя.
            Яка мораль з усього цього?
            1. Порошенка нафуй.
            2. Посаду Президента нафуй.
            Я закінчив.
            Крапка.


              Приєднуйтеся до
                      спільноти
   
Tags: Порошенко, Президент України, Україна, Фирташ, Яценюк, корупціонер
Subscribe

 • Освіченість(неосвіченість) українців.

  Дивлюся, муділу Люсю всі чехвостять за те, що він сказав. що афганці набагато освіченіші, ніж середньостатистичний українець.…

 • В бій за Порошенка.

  Ну тепер все зрозуміло.. Наступним мером Харкова буде ранений на всіх фронтах фронтовик Скорик, який з іконою Петьмана Порошенка…

 • Хуйло Хуйла.

  Зеленський нагороджує загиблих(вони йому вже не загрожують), на війні з Рашкою та "вшановує" їх. Звісно, вшановує у лапках. Як…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments