Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

Реінкарнація.

          Наша пісня хороша, починай спочатку.
          "Це все добре, да, добре, я "за", я підтримую, але нам треба врахувати, а як же нам інтегрувати людей, що зараз знаходяться під окупацією.Вони ж ні бум-бум по-українські. А якщо ми приймемо цей закон, то вони абідяться, і не захочуть інтегруватися. Треба сісти і думати. Сильно думати."
          Це говорить член злодійського Баку Петра Порошенка Рифат Чубаров, стосовно проекту закону від "Свободи" щодо обов'язкового володіння українською мовою посадовими та службовими особами органів державної влади.
          Да, є спадкоємність поколінь, спадкоємність влади, ще якісь спадкоємності, і є спадкоємність дерьма.
          Раніше цю пісню співали ригі та комунякі, тепер ії почав співати злодійській Бак Петра Порошенка. Святе місце порожнім не буває.Те що ця пісня привела до війни, до десятків тисяч смертей, то це по барабану.Рейтинг понад усе.
          З міркувань Чубарова виходить, що людям на окупованих територіях більше нема чим зайнятися, як трястися від страху, що чиновники будуть розмовляти українською державною мовою...."нам татарам все равно: что водка, что пулемет, лиш бы с ног валило"... а ось українська мова, "за ценой не постоїм", кістьми ляжемо, але не дамо розмовляти.
          Ну, а начальник всіх членів злодійського Баку Петра Порошенка Юрій Луценко, взагалі не став соплі жувати, сказав, як відрубав:
          - А ну її нафуй, тую українську мову! Злодійський Бак Петра Порошенка не буде голосувати за цей законопроект! Усё!

        Реінкарнація. Янукович в Порошенка, Єфремов в Луценка, Олійник в Чубарова, Злочинна Партія регіонів в злодійський Бак Петра Порошенка.

Tags: Порошенко, Президент України, корупціонер, крадій, українська мова
Subscribe

 • В бій за Порошенка.

  Ну тепер все зрозуміло.. Наступним мером Харкова буде ранений на всіх фронтах фронтовик Скорик, який з іконою Петьмана Порошенка…

 • Хуйло Хуйла.

  Зеленський нагороджує загиблих(вони йому вже не загрожують), на війні з Рашкою та "вшановує" їх. Звісно, вшановує у лапках. Як…

 • Вистава "Пеця і Вова"

  Оце я розумію! Оце битва! Ватна лохобитва! Порохоботи - Це Зеленський нашого петьмана-гетьмана зеленочкой приснув! Гад такой!…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments