Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

З поваленням Конституції вас, українці!          Слиш, тобі що, нема що робити, шо ти суєш свій п'ятак в Конституцію?
          Тобі ж ніхто вже не заважає красти! Чого тобі ще треба?
          Ти ж і цією, що є, Конституцією, вже підтерся. Ловиш патріотів, вішаєш на них звинувачення у намірах повалити конституційний лад, а ти ж сам вже повалив Конституцію.
          Ти бізнес свій продав, як того вимагає Конституція? Не треба нам тут під дурня косити. Передав він там комусь, хтось там продає, воно не продається, Путькін, твій кореш, щось заарештував. Жінці та синуле своєму, генію законотворчості та ахеренному херою війни, цю локшину вішай. Ти весь час як не у владі, так в парламенті трешся. А депутату також не дозволяється мати бізнес. Чому ще тоді не продав, ґа? Ще тоді вирішив, що Конституція для тебе, це туалетний папір?

      А з якого такого рожна ти керуєш міністрами? Ти знаєш, що в нас парламентсько-президентська республіка? Чи ні? Так, якщо знаєш, чому вказівки роздаєш направо-наліво Кабміну? Там і Кабмін такий самий, як ти, корупціонер на корупціонері сидить та корупціонером поганяє. Але зараз мова не про нього, мова про твої повноваження. А в тебе нема таких повноважень. То якого хрена ти сунеш свого носа, туду, куди не не маєш права?

      Ти свої обов'язки хоч знаєш, ґа? Ти знаєш, що ти гарант(тут плюватися хочеться), Конституції?

      А що ти гарантував? Право на справедливий суд? Хрен з маслом! Навпаки, ти навіть збільшив корупцію в судах. Невже ти думаєш, що ми віримо, що ці виродки в мантіях самі кидають патріотів в буцигарні, вимагаючи по 5 млн грн застави, або взагалі не змінюючи їм запобіжного заходу? В той час, коли твої подельніки клюєви, єфремови спокійно тікають з країни, або вальяжно, як на прогулку ходять до суду, заплативши 60 тис грн застави. Ци ж ти їм вказівки роздаєш! Чи ти нас за ідіотів тримаєш, думаєш ми не розуміємо цю твою гнилу кухню?

      Можливо всі прокурори стали кришталево чесними? Так ні, ти лелеєш та бережеш всю цю корупційнц рать.

      А ти знаєш, що ти гарант(плюнув таки, не витримав), територіальної цілосності України? Я вже мовчу, що ти не тільки не гарант територіальної цілосності України, ти внаглу торгуєш нашими територіями. В обмін на збереження своїх фабрик в фашистській Росії, яка напала на Україну.

      Більше того, ти збираєшся продати Донбас і закріпити це в Конституції!

      "Да ты что, сукин сын, самозванец, казенные земли разбазариваешь?". Це не я кажу, це один злодій каже у відомому фільмі.
      Хто тобі дав право роздавати наші землі, ґа? А це вже я запитую. Виходить, ти гірше за того злодія? Який же ти в хрена гарант? Чи ти хочеш цю статтю прибрати з Конституції? Щоб тобі менше клопоту було? На хрена ти почав в ній колупатися?

      Ти збираєшся ще купу повноважень собі перетягти. На кой ти це робиш? Ти ж ті, що є, не можен до ладу довести. Чи знов таки, щоб красти? Так народ і так дозволяє тобі красти до схочу. Скільки тобі ще треба? Навіщо для цього нові повноваження?

      Ти чуєш, Порошенко? Я до тебе звертаюся! Не вороти рожу! Відповідай!          З поваленням Порошенком Конституції України вас, українці!!!

Tags: АТО. война, Донецьк, Порошенко, Президент України, брехун, ворог України, колаборант, корупціонер, олігарх
Subscribe

 • В бій за Порошенка.

  Ну тепер все зрозуміло.. Наступним мером Харкова буде ранений на всіх фронтах фронтовик Скорик, який з іконою Петьмана Порошенка…

 • Хуйло Хуйла.

  Зеленський нагороджує загиблих(вони йому вже не загрожують), на війні з Рашкою та "вшановує" їх. Звісно, вшановує у лапках. Як…

 • Вистава "Пеця і Вова"

  Оце я розумію! Оце битва! Ватна лохобитва! Порохоботи - Це Зеленський нашого петьмана-гетьмана зеленочкой приснув! Гад такой!…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments