Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

Ярош. Нове ліцо.          Ну шо. Ось вирішив змінити політичну орієнтацію.
          Тут кругом нові літца почали з'являтися. То і я вирішив бути прогресивним, та забрати свою підтримку від перевіреного обличчя, та віддати її новому літцу.
          Перший кандидат, це Ярош.
          Ну шо сказати, гарне літцо.Гарне. Неперевірене, але гарне. І саме головне, найновіше.
          Ось тут я хочу з'ясувати у більш обізнаних юзерів, які звитягі у боротьбі за Україну є у Яроша, щоб я міг ними пишатися та завлекать інших на його підтримку.
          Я зараз перерахую, те, що знаю, а ви додайте ще фактів, якими я міг би обґрунтувати перш за все для себе, чому я зрадив перевірене обличчя на нове літцо Яроша.
          Ну ось, наприклад, до Майдану-2, Яроша не було. Взагалі не було. Хоча, можливо він і був, але в іншому вимирі. І звідти спостерігав, як тут, в Україні перебігає перебіг подій.
          Це дурна Юлька скасовувала віялові відключення, повертала державі вкрадені криворіжсталі, чорноморські шельфи, забирала у фірташей вкрадений газ, регулярно виплачувала зарплати, відновлювала авіапромисловість, йшла за Україну у в'язницю. Вопчим хернею займалася, на країну та на народ працювала.
          А Ярош мудро вдіяв. Він чекав, поки бандюки та корупціонери наб'ють свої кишені награбовиним так, що і рухатися не зможуть, і тут він, Ярош, вийде з іншого виміру, всіх їх схопить голими руками, забере у крадіїв те, що вони вкрали, запроторить їх у в'язницю та зробить всіх нас щасливими, а Україну квітучою.
          Це мені подобається. І хоч поки єдине, що він зробив, це вийшов з іншого виміру, я впевнений, що і решту з задуманого він зробить.
          Так що, це видатний епізод з його біографії.
          Також мені подобається, що під час Майдану він чаював ночами з Януковичем. Це гарна тактика. Не можна було відноситися до Януковича, як до редіски. Він також божа тварь, також має свої почуття, свої вподобання. І треба до нього відноситися з повагою. Тому Ярош вірно робив, що чаював з ним. Тільки в такий, дружній атмосфері можна переконати вбивцю не вбивати. Правда Ярош його не переконав, але в будь-якому разі намагався це зробити.
          Віват Ярош!
          Також мені подобається, що Ярош підтримав Порошенка на виборах. А як же? Треба дати людині, хоч вона і скотина, ворюга. корупціонер, шанс випробувати себе на хлібному місці. А раптом він виправиться та почне віддавати все, що накрав, назад. Людям і державі. І хоч Порошенко не виправився, а навпаки, став ще більше красти, мені подобається такий сміливий крок Яроша.
          Подобається також, що він зрозумів, що помилявся в підтримці Порошенка. Так чинять дуже відповідальні та обізнані люди. Знов таки, це дурна Юлька ткнула пальцем в небо і одразу сказала, що Порошенка не можна допускати до влади, що він знищить Україну.  
          А Ярош не такий. Він не гадає на кавовій гущі. Він діє напевно. Тільки коли впевниться, що Порошенко таки ворюга, він визнає, що помилявся в ньому. Ця жертовність нашими грошима, нашою державою, приємно вражає.
          Так тримати, пане Ярош!
          І ще мені подобається, що він влився в команду Коломойського, Корбана та решти. І хоч ми знаємо, що це олігархи, бандити та рейдери, ми також знаємо, що Ярош герой. Він ніколи не пішов би в команду олігархів, бандитів та рейдерів. Він пішов туди, тому що там є дуже багато грошей. А ми знаємо, що без грошей він би не зміг обратися у Верховну Раду і врятувати там Україну. Дуже раціонально і мудро. Тим більше, що ці олігархи, бандити та рейдери дали йому грошей на бронеавтомобіль, на охорону, щоб ми були спокійні, що з його голови не впаде жодна волосина і він зможе виконати свою місію.
          Я в захопленні від такої переможної стратегії. Я за Яроша!
          Ще мені подобається геніальний хід конякою, який зробив Ярош, коли пішов радником до Муженка.
          Ми всі знаємо, що тандем Порошенко-Муженко вбив чимало наших воїнів на фронте та різних котлах. Але тепер поряд буде наш Ярош. Він зробить все можливе, і буде радити Порошенку та Муженку вбивати як можна менше українців. Тут йому допоможе досвід чаювання з Януковичем. Так, тоді це чаювання не допомогло. Мабуть треба було чай пити з коньяком. Впевнений, Ярош врахує той невдалий досвід, підкорегує процедуру та використає необхідні інструменти, для того, щоб переконати своїми порадами Порошенка та Муженка, і врятує хоч би одне життя патріота.
          Ярош, радь їм!
          Ще мені імпонує позиція Яроша стосовно НАТО та ЄС. Він проти вступу України в ці не гідні установи. Він, за позаблоковий статус України. І це тільки на перший погляд, обманним шляхом, здається що він читає інструкцію від Путькіна. Насправді тут треба копати. Копати глибше і глибше, глибше і глибше, глибше і глибше. І в решті-решт ми опинимося в США в штаті Невада. Це і є далекоглядний погляд справжнього далекоглядного політика. В голос він цього не каже, тому що це літцевой секрет. Правда тут є одне неудобство, останнім часом народ став виступати за вступ в НАТО та ЄС. Але Ярош вже знає, як розмовляти з різними негідниками. Він запросить народ на нічний чай і покаже їм лопату, якою треба копати. Народ одразу прозреет.
          Копай, Ярош! Ми з тобою!
          А те,  як Ярош поводить себе у Верховній Раді, викликає в мене неймовірне захоплення. Він нічого не робить і не ходить на засідання. І вірно робить! Як казав класик, парламент, це не місце для дискусій. Не для того Ярош обирався в Раду, щоб створювати там закони, які необхідні Україні. Цими дурницями хай дурна Юлька займається. Все повинно йти природним шляхом. Як буде, так і буде. І нічого змінювати не треба. Треба чекати, коли все само собою розсосеться. Не для того Ярош вийшов з іншого виміру, щоб воювати з ригами, бути в контрах з Порошенко. Він вийшов для того, щоб врятувати нас, врятувати Україну.

          Це ті героїчні факти, які я знаю про Яроша. В принципі, мені їх вистачить, щоб прийняти доленосне рішення про перехід мене до підтримки нового літца. Літца Яроша.
          Якщо в когось ще є факти самопожертви і пасіонарної поведінки Яроша, то будь ласка, викладіть їх в коментах.

          Вдаримо новими літцамі по Україні, українцям та українкам!!
Tags: Ярош
Subscribe

 • В бій за Порошенка.

  Ну тепер все зрозуміло.. Наступним мером Харкова буде ранений на всіх фронтах фронтовик Скорик, який з іконою Петьмана Порошенка…

 • Хуйло Хуйла.

  Зеленський нагороджує загиблих(вони йому вже не загрожують), на війні з Рашкою та "вшановує" їх. Звісно, вшановує у лапках. Як…

 • Вистава "Пеця і Вова"

  Оце я розумію! Оце битва! Ватна лохобитва! Порохоботи - Це Зеленський нашого петьмана-гетьмана зеленочкой приснув! Гад такой!…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments