Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

Метафора про Пецю.        Метафора щодо керування країною Порошенком:

        - Якщо Порошенко покладе прапор України на Інститутській, де знаходяться фото Героїв Небесної Сотні, зніме штани, сяде навпочіпки та навалить на прапор купу своїх карамельних фекалій, то українці ніяк на це не відреагують та нічого йому не зроблять, а багато хто, буде ще й аплодувати.

        Ця метафора відображає всі дії Порошенка та реакцію на них з боку українців, починаючи з миті, коли він забруднив Пересопницьке Євангеліє, поклавши на нього свою лапу, до вчорашніх подій.
          Апофеозом буде епохальне позування Путькіна і Порошенка на фоні тих же фото Героїв Небесної Сотні, з маханням ручками київському стотисячному Майдану, який екзальтовано скандуватиме "Пу-По!, Пу-По!, Пу-По!...". Після цього вони вдвох спустять з флагштоку наш Прапор та піднімуть рашкін аквафреш.

        А тим, хто проти цього, зараз треба визначатися, або вони з Путькіним і Порошенком та готуватися змінити вишиванки на косоворотки, або з собою і Україною та починати щось робити замість безглуздої констатації, що Порошенко здає Україну, що він барига і підор. Це всі вже давно зрозуміли, і написали та перечитали тисячі разів.

p,s, Не треба в мене запитувати, що робити. У всіх є голова, а в ній мізки, які там знаходяться для того, щоб їх носій знав, що робити.

Tags: Порошенко, Президент України, брехун, корупціонер, крадій, олігарх
Subscribe

 • В бій за Порошенка.

  Ну тепер все зрозуміло.. Наступним мером Харкова буде ранений на всіх фронтах фронтовик Скорик, який з іконою Петьмана Порошенка…

 • Хуйло Хуйла.

  Зеленський нагороджує загиблих(вони йому вже не загрожують), на війні з Рашкою та "вшановує" їх. Звісно, вшановує у лапках. Як…

 • Вистава "Пеця і Вова"

  Оце я розумію! Оце битва! Ватна лохобитва! Порохоботи - Це Зеленський нашого петьмана-гетьмана зеленочкой приснув! Гад такой!…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments