Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

Нідерланди, літак, Порошенко          Невеличке повідомлення, але мені здається, що це тільки перший дзвіночок.
          Нідерланди зупинили ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною.
          Тимчасово. До проведення референдуму по цій Угоді.
          В Нідерландах 16 млн. населення. Хай 5 млн. не мають права голоса. Діти, імігранти, ще якась категорія. 11 млн. За проведення референдуму підписалися 428 тис. Мінімальна явка повинна складати 30% від тих, хто має право голосу. Це 3,3 млн.
          Україну там ніхто не знає. Прийдуть голосувати тільки ті, кому нема що робити і консерватори. Партія, що ініціювала цей референдум буде проводити агітацію. Альтернативну позицію повинна була би представити Україна. В когось є сумніви, що вона нічого не буде робити?
          То який результат буде?
          Хренові в мене передчуття.
          Саме погане, що ініціатору референдуму та її лідеру Яну Роосу, важко щось заперечити. Будь він хоч тричі афілійований з Путіним.
          Він вважає, що збитий літак та загибель 200 громадян Нідерландів, це наслідок Угоди про асоціацію. Що Україна, це корумпована країна, і там йде громадянська війна. Що причиною цієї громадянської війни є Євросоюз, який підписав цю Угоду.
          Ну, стосовно корумпованої країни, ми і самі знаємо, тут заперечень нема. Але, навряд чи це є серйозною підставою для відмови від Угоди. Багато корумпованих країн вступали в ЄС саме для того, щоб подолати корупцію. І це не було проблемою чи підставою для відмови вступу.
          А ось щодо громадянської війни, з цим вже треба рахуватися. Тим більше, що це пов'язують з загибеллю громадян Нідерландів.
І цій тезі важко заперечити. Юридично у нас нема війни. У нас якесь незрозуміле АТО. Тобто, цілком внутрішня справа. Зовнішньої агресії юридично у нас нема. А всі ці заклинання та посилання на "східну" загрозу, яка напала на Україну, абсолютно нічого не варті, і не мають ніякої юридичної ваги.
          Це вже цілковита відповідальність Президента.
          Чому він юридично не визнає факту війни з Рашкою, це вже вторинне. Звісно спільний з Рашкою бізнес, можливо зрада, чи ще щось, але зараз він відповідальний за безпеку України, за наслідки цього невизнання.
           А наслідки ми ось вже бачимо. Якщо йде війна з країною, яка має сучасну техніку для знищення літаків, то треба негайно закривати повітряний простір для цивільних літаків. Війна війною не визнана, повітряний простір не був закритий, цивільний літак збито.
           Звісно, головний винуватець, це Путін. Але тут вже і Порошенку можна пред'явити звинувачення у військових злочинах. Як посібнику Путіна.
          Звісно, Нідерланди мають рацію, коли мають сумніви, щодо підписання Угоди з такою країною.
          І це тільки початок.
          Що буде з тими трильйонними позовами до Рашки, які подала Україна? Суд просто відмовить в їх задоволенні з банальної причини, - "У вас не було війни, самі заварили цю кашу, самі і розсьорбуйте".
          Те саме буде і з підтримкою України в світі. Перші симптоми вже з'являються. Багато хто вже не вважає Україну за жертву агресії.
          Ситуація ахова. І цю ситуацію створив Порошенко.
          Єдиний вихід, це посадити Порошенка на лаву підсудних та провести розслідування та судовий процес з приводу державної зради та пособництву агресору.
          Тільки так можна уникнути ганьби для всієї країни, тільки так можна повернути довіру провідних країн світу, тільки так можна запустити всі юридичні процеси з відшкодуванням шалених збитків, які нанесла агресія Рашкі проти України.
          Тільки життя десятків тисяч українців вже не повернеш. І за це також повинен понести відповідальність Порошенко.
Tags: Порошенко, Президент України, брехун, корупціонер, крадій, олігарх
Subscribe

 • В бій за Порошенка.

  Ну тепер все зрозуміло.. Наступним мером Харкова буде ранений на всіх фронтах фронтовик Скорик, який з іконою Петьмана Порошенка…

 • Хуйло Хуйла.

  Зеленський нагороджує загиблих(вони йому вже не загрожують), на війні з Рашкою та "вшановує" їх. Звісно, вшановує у лапках. Як…

 • Вистава "Пеця і Вова"

  Оце я розумію! Оце битва! Ватна лохобитва! Порохоботи - Це Зеленський нашого петьмана-гетьмана зеленочкой приснув! Гад такой!…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments