Петро (ibanderivez) wrote,
Петро
ibanderivez

Біологічний лікнеп          Отже, що ми бачимо.
          В свій час, у двох гусениць, Ющенка і Януковича була всеохоплююча, страстна любов один до одного. Внаслідок чого вони дуже активно совокуплялися. Це звичайний інстинкт продовження популяції.
          І ось, в травні 2014 року в них народилася гусениця, Порошенко. Вид - Roshenus Offchorus кремлівська.
          Як і всі гусениці, вона почала активно жерти їжу. Жрала все що бачила. Долари, банки, підприємства, заводи, вопчим все підряд.
          За три дні вона виросла в десяткі тисяч разів завбільшки. Після чого також почула зов природи і почала совокуплятися з собі подібними. З Фірташем. Ахметовим, Пінчуком, Медведчуком, навіть з з величезною гусеницею з іншої країни. з Путіним.
          І почала народжувати потомство. Яценюка, Гройсмана, Луценка, Насірова, Муженка, Пашинського, Бурбака, Ляшка, Гонтареву, Кличка, Авакова, парубія, Чорновол, Лещенка. Найема, Березюка, Вінника, Розенка, і ще дуже багато гусениць.
          Всі ці гусениці, тільки народившись, також почали з величезною інтенсивністю жрати те саме, що і гусениця Порошенко.
          Коли їжа почала закінчуватися, у всіх цих гусениць почалася наступна стадія, - окуклювання. Тут природа все чітко регулює. Саме в цей час, садівник Українець помітив. що цих гусениць розвелося дуже багато, взяв оприскувач, розвів отруту, і став наближатися до місць харчування гусениць.
          І гусениці, щоб уникнути страшної смерті почали окуклюватися. Для того, щоб потім перетворитися в метеликів і упорхнути в теплі края, подалі від Українця.
          Тепер Українцю треба встигнути знищити цих куколок, щоб вони не принесли потомство у вигляді ще більшої кількості гусениць. В нього є така можливіть. Тому що куколка не може нікуди втекти. Її треба просто брати і чавити подошвою або каблуком. Навіть, якщо якась з них і вилізе у вигляді метелика, то і тоді її можна встигнути знищити, оскільки вона не може одразу летіти, їй треба обсохнути, щоб крила зміцнили і тоді вона може дати стрекача.
          Ось так стисло весь біологічний цикл цієї шкідливої комахи.
          Тож, українці, не гаємо часу, труїмо, чавимо, знищуємо всю цю погань, щоб і сліду від них не залишилося.
Tags: Порошенко
Subscribe

 • Освіченість(неосвіченість) українців.

  Дивлюся, муділу Люсю всі чехвостять за те, що він сказав. що афганці набагато освіченіші, ніж середньостатистичний українець.…

 • В бій за Порошенка.

  Ну тепер все зрозуміло.. Наступним мером Харкова буде ранений на всіх фронтах фронтовик Скорик, який з іконою Петьмана Порошенка…

 • Хуйло Хуйла.

  Зеленський нагороджує загиблих(вони йому вже не загрожують), на війні з Рашкою та "вшановує" їх. Звісно, вшановує у лапках. Як…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments