Песик Путіна

Повністю підтримую Зеленського!

Раніше у Путіна був здоровенний ПЕС Пеця Порошенко. І старого ланцюга Пеці вистачало, він йому не заважав.

А песик Зеленський менший по фактурі, старий ланцюг був йому короткий і  давив шию та перехоплював дихання.

А тепер, після того, як він додав чотири ланки, то і дихати вільніше, і в кущі може забігти попісяти, і самому Путіну зручніше, не треба бігти за ЗЕпесиком далеко.

Вопчим, молодець, #Зеленский 

Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/3862526333809127

Беспредел

В беспределі по відношенню до суддів Конституційного Суду, мене дивує не те, що робить ЗЕлупа, з ним все зрозуміло, це еталонний пацієнт психлікарні з діагнозом шизофренія, при чому, в самій злобній та буйній її формі.

Мене дивують деякі люди, які радіють цьому беспределу. Я не можу зрозуміти. це інтелектуальна деградація, чи вони вже народилися з генами рабів.

Але тут не треба мати багато розуму, щоб зрозуміти, що радіючи та погоджуючись с беспределом ЗЕлупи, вони автоматично переводять себе в статус рабів. Рабів ЗЕлупи. Тепер він їхній хазяїн і може робити з ними все, що завгодно. Наприклад, своїм указом скасувати свідоцтво про народження будь-кого, хто йому не подобається або заважає. А потім і вбити його. З одним єдиним поясненням - "задля безпеки держави". В перекладі з мови ЗЕлупи це пояснення виглядає так - "мені так хочеться".

Ці люди не розуміють, що тепер апелювати до законів, які регулюють всі суспільні відносини, вони вже не мають а ні права, а ні можливості. Тому що цих законів вже нема. Є один закон, закон ЗЕлупи - "Мені так хочеться!".

Але ж в нашому Всесвіті панує рівновага. Яка є запорукою взагалі існуванню Всесвіту, Сонячної системи та людству зокрема.

І якщо який-то суб'єкт, застосовує непередбачену законами існування Всесвіту, силу, в нашому випадку ЗЕлупа з його беспределом, то незалежно від нашого бажання, автоматично з'являється контрбеспредел вже по відношенню до самого ЗЕлупи. Це не моє бажання(хоча воно є), це всесвітній закон рівноваги. Який встановлений вже не ЗЕлупою, і який своїм указом він не зможе відмінити.

Collapse )

Роковини Пеці Порошенка

Сьогодні роковини Пеці Порошенка.

https://www.president.gov.ua/documents/2102012-14194

Кремлівський урка Янукович, після того, як кинув у в'язницю кремлівську шпійонку Тимошенко, 23 вересня 2012 року призначив українського патріота Пецю Порошенка любімой женой, - міністром економіки.

Завдяки геніальним схемам, які сконстроював любімая жена Януковича, Пеця Порошенко, Янукович купив собі красивий золотий унітаз, смачний золотий батон і завантажив декілька Камазів мільярдами доларів, що без діла валялися в нашому Бюджеті.

Гіп-гіп, Пеця!!


Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/3843458542382573

Протест і результат.

Цікаве у нас народонаселення.

Збирається якійсь протест, космонавти отметелілі людей, вони так нічого і не добившись, попленталися додому.

Народонаселення, - Ууу, гади, людей б'ють, хфашисти, звіри....ось прийде час, ми вам покажемо...будете драпати...

Час приходить, час проходить, ніхто нікому нічого не показує, ніхто нікуди не драпає.

Ще збирається протест. Космонавти нікого не б'ють, протестувальники розмалювали стіни, і нічого не добившись, розбіглися по домівках.

Народонаселення, - Ууу, гади космонавти, нікого не били, хфашисти, знущаються.

На додачу ще і самих протестувальників облаяли, не так протестують, провокатори, підстава, це Аваков все, це Пеця Потрох, це Америка мутіт. Треба мирно протестувати, нікого не чіпати, нічого не писати, бажано виходити з повітряними кульками та квітами.

Наче ідіотизм та шиза не передаються від людини до людини, це суто психічні розлади, або ще якось, за спадком там чи генами.... 

Але, дивлячись на наше народонаселення, виникають сумніви в цьому твердженні. Ідіотизм і шиза таки передаються від людини до людини. Від ідіота та розумового імбецила Зеленського. При чому масово. Не знаю як, повітряним шляхом, через відосіки чи флюїди, але передаються. Воно ж видно неозброєним медичними засобами оком. Який полудурок Зеленський, таке саме і народонаселення.

Collapse )

Добре але мало.

Повністю підтримую!

І нема чого розмазувати соплі та волати "це ж наша власність!", озиратися "кому це вигідно?" та решта миролюбних та гуманітарних сюсюканій.

Це не наша власність. У нас. в нашій країні нема нашої власності. Навіть наше життя не належить нам. Все є власністю всіх шести головних ставлеників Кремля, починаючи від комуняцкого маразматика Кравчука, закінчуючи мародером Порошенко та ідіотом Зеленським. Та їхній челяді, що обслуговує всіх цих кремлівських падлюк та воров.

І вигідно все це виключно тільки нам. Не толерастним європейцям, не американцям, які саме такими засобами влаштували собі гідне життя, а тільки нам. Ніхто за нас не буде розбиратися з цим кублом корупціонерів та кремлівських холуїв.

Єдине, що погано, так це те, що не поставили там ряд шибениць та не поразвішували на них всю шваль, що нищить нашу країну та українську націю. Це у українців така фішка, почати гарну справу, і зупинитися не довівши її до кінця. І вже наша, невеличка історія новітньої України довела, що це хибний шлях, не можна кидати те, що вже розпочали, тоді все повернеться на круги своя. Але ми продовжуємо бити головою цю бетонну стіну, розбиваючи не стіну, а свої голови. А треба по-дорослому та ефективно, - тонна вибухівки, і стіни нема. Сотня шибениць, і вся мразь полетіла в пекло. Ось тоді і власність буде нашої фактично, а не декларативно, і вигоду ми отримаємо, заживемо по-людські.


Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/3837366302991797

"Санкції" і Порошенко.

Невже когось вражає вся ця возня ОПи Зеленського начебто проти воров-олігархів? Два роки мовчки крали, а тут раптом взялися кошмарити своїх хазяїв. Ну смішно же...)))

Ось витягли Харківські угоди. Так, це без сумніву злочин. Але не кремлівській шестерке Зеленському піднімати прапор боротьби за Україну. І він його не піднімає. Це одна з димових гранат, які він час від часу кидає в інформаційне поле. Щоб за цим димом народ не бачив тарифний цунамі, який все більше набирає сили. Щоб забули про крадіжку ним нашої землі. Щоб загубилася в цьому безладі справа "вагнеровців". І ще дуже багато "щоб"...

Але є одна особливість. Якщо ці ерзац-санкції, хоч і холостими пострілами, але стріляють по різним мертвечукам, фірташам, козакам, то по одній людині і таких холостих пострілів нема. Так, по мегавору, по Порошенку. Навіть дійшло до того, що Порошенко сам проти себе почав вигадував ці санкції. Сам в себе купує телеканал, здіймаючи вереск, що його хочуть прижучити, як і інших. Ну і фішка Порошенка, паблісіті, - Я патріот, я і там був, і там стояв і там помирав за Україну! А вони, - збільшуючи децибели та додаючи металу в голосі, продовжує Порошенка, - Хочуть мене, пораненого на кримських та донецьких фронтах, смертельними санкціями вбити! 

Особливо, як вважає Порошенко, це повинно спрацювати на фоні кремлівського агента Мертвечука. Мабуть він не знає, що ми знаємо, що статус Соколовського(Мертвечук) і статус Лоліти(Порошенко), однаковий - агенти ФСБ/КДБ.

Collapse )

Второй срок.

          Бубочка, а може одразу на пожиттєво? А? Навіщо по сроках розкидувати?
         Там тільки одна твоя крадіжка нашої землі на пожиттєво тягне. А ще узурпація влади, здача наших територій окупанту Путьке, пограбунок українців...та цілий вагон.
         І компаньйона тобі в камеру можна підігнати, подельника твого, Пецю Порошенка. В нього також вже декілька пожиттєвих. Будете один одному землю під нарами продавати.
         То ж давай. Я не проти.


Джерело — https://www.facebook.com/photo?fbid=3776551799073248&set=pob.100001553951027

Зеібеня.

Зеібеня, це одна людина?

Може дві - ЗЕ і Беня. А?

На фото воно, як одна людина. Чи може дві, але склеєні намертво.

А то воно тут якась невідповідна несостиковка.

Якщо Зеібеня, це одна людина, то тоді, якщо брати до уваги депешу, яку надіслав наш стратегічний союзник і друг, США, ця людина є корупціонером. При чому, корупціонером у нас, в наший країні. Не в США, а у нас. А наш закон, м'яко кажучи, не любить корупціонерів. Він кидає їх в тюрму.

Хтось підкаже, Зеібеня вже там? В тюрмі?

А якщо це дві людини, ЗЕ і Беня, то тоді Беня повинен вже сидіти в тюрмі, а ЗЕ крутити відосік про те, як ліхо він впіймав корупціонера Беню, забрав в нього все, що він скорупционеріл, і насовсем посадив його в тюрму.

Хтось підкаже, відосіки вже є?

А якщо всі ці троє вірогідних суб'єкта, ЗЕ, Беня і Зеібеня досі не сидять в тюрмі, а смотрящим, який слідкує за застосуванням законів та покаранням корупціонерів у нас є ЗЕ, то тоді він повинен сидіти в тюрмі, як той, що покриває корупціонера Беню, і як співучасник корупціонера Бені... чи Зеібені.

Хтось підкаже, ЗЕ вже в тюрмі?

А то я прям таки гублюся в цих зеібеніних розкладах....


Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/3804831876245240

Пеця і Беня.

Меня терзают смутние сомненія.

І, як бачу, не мене одного.

Щодо Бені. Нижче вже є пост про нього. Це перші емоції.

Все вірно, так...вірно...і давно треба.....

Але!

Коломойський не один десяток років займається корупцією. Там цілий вагон злочинів. Мабуть і вбивства є.

Але санкції чомусь за той період, коли Україна чинила найбільший спротив окупанту.

До цього спротиву тоді був причетний і Коломойський.

Я тоді ще писав, що так, це добре, що Коломойський витрачає свої гроші, екіпірує добровольців, допомагає всім. Але це ж Коломойський. Він поверне все з тисячами відсотків. Тим більше війна. Для таких шахраїв, як Беня, це золоте дно.

Але те, що допомагав. то цього не відняти.

Дивимося глибше.

Як ми знаємо, тоді владу захопив мародер та кремлівський холуй Пеця Порошенко. Він навпаки, здавав Україну. Спочатку Луганськ, потім Донецьк, потім Іловайськ, Дебальцево....

Але з Коломойським у нього був мир, дружба, жуйка. В будь-якому разі, назовні. У Порошенка в принципі не може бути ні з ким мир та дружба. Він здасть і продасть будь-кого, якщо це буде вигідно йому. Така воно падла вродилася.

Да, і тоді у нього з Бенею був мир. Він навіть призначив його Головою ОДА в Дніпрі.

Ну, те, що Беня допомагав армії, він одночасно і крав, як же без цього, це ж Беня. Багато крав. А багато красти тоді можна було в кооперації з Порошенко. Порошенко для того і проліз у владу, щоб красти.

І оскільки вони тоді вдвох планували всі схеми, то Порошенко знав все. Що вкрав Беня, як крав, куди заховав.

Collapse )